Adana Vize Başvuru Merkezi

ileVize

Adana Vize Başvuru Merkezi

Çalışma SaatlerimizTelefon ve İletişim
Hafta içi: 07:30 – 19:00Telefon:0539 821 58 68
Hafta Sonu: 09:30 – 19:00Mail: avavize27@gmail.com

Adana Vize Başvurusu için bizimle iletişime geçerek,uzman vize danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.Vize başvurusuna gelmeden önce,sizden istenilen evrakları eksiksiz getirmeniz,önemle rica olunur.

Adana’dan yapacağınız vize başvurularında,hangi ülkeye seyahat etmek istediğinizi belirledikten sonra,ülkeler parmak izi isteyebilir.Parmak izi için başvuru sahiplerinin şahsen,konsoloslukta olması gerekmektedir.

İstenilen evrakları eksiksiz bir şekilde ofisimize getirmeniz durumunda,diğer kalan evraklar bizim tarafımızdan yapılacaktır.

Almanya Vize Başvurusu Adana

Adana’dan ve bulunduğunuz diğer şehirlerden Almanya vize başvurusu yapacaksanız,öncelikle bilmeniz gereken daha önce vize başvurusu yapmadıysanız,parmak izi vermek için Gaziantep İDATA Almanya Vize Başvuru Merkezi ofisine gelmeniz gerekiyor.Diğer Konsolosluklar içinde bu durum geçerlidir.Daha önce vize başvurusu yaptıysanız ve vizeniz geldi ise üzerinden 5 yıl geçmediyse,parmak izi vermenize gerek yoktur.Bizimle iletişime geçerek başvuru sürecini beraber gerçekleştirebiliriz.

Adana Vize Randevu

Vize Randevu hizmeti için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Çalışma saatlerimiz içerisinde bizimle iletişime geçebilirsiniz ve acil durumlarda,çekinmeden çalışma saatleri dışında iletişime geçebilirsiniz.

Randevuya gelmeden önce,evraklarınızı eksiksiz bir şekilde tamamladığınızdan emin olun.Eksik olan evraklarınızın temini için Randevu tarihinde,ofisimize gelmeden önce E-Devlet şifrenizi almanızı tavsiye ederiz.Günü geçmiş evraklarınızı,banka hesap dökümünüzü randevuya gelmeden önce,güncel tarihli olduğundan emin olun.Randevu tarihinde ofisimize geldiğinizde,vize başvurunuz uzman vize danışmanlarımız tarafından yapılmaktadır,başvuru sahipleri ise sadece parmak izi vermektedirler.Parmak izi verildikten sonra,tüm işlemler bitmiş olacak ve ikamet şehrinize geri dönebilirsiniz.Tüm işlemler tamamen size bağlıdır,evraklarınız tam ise yarım saat içerisinde işlemler bitmiş olacaktır.Evraklarınız da eksik var ise işlem süreniz uzamaktadır.

Online Randevu Almak için Bu Formu Doldurun

Pasaportum Ne zaman Gelir?

Konsolosluğun vermiş olduğu yasal süre 15 iş günü olarak belirlenmiştir,fakat pasaportun gelmesi verilen süreyi geçebilir,daha erkende gelebilir.Seyahat tarihinizi göz önünde bulundurarak daha erken tarihlerde,başvuruda bulunmanızı tavsiye ediyoruz.Pasaportun geç gelmesi durumlarında ve vizenin seyahat tarihine yetişememe durumlarında,konsolosluk sorumluluk kabul etmemektedir.

Red Gelen Vizeye İtiraz

Başvuru yaptığınız vizeye red cevabı gelmesi durumunda,konsolosluğun mail adresine itiraz dilekçesi gönderebilirsiniz.İtiraz dilekçesi göndermeden önce,red sebebinin hangi madde olduğunu ve o maddenin tamamlandığını dile getirmenizi tavsiye ederiz.

Yazar hakkında

Vize author

    1 yorum

    Elazığ Vize İşlemleri – Vize Danışmanlık HizmetleriYayın tarihi4:53 pm - Şub 2, 2019

    […] Adana Vize İşlemleri […]

    Bir cevap yazın

    Hemen Ara