Ağrı Vize İşlemleri

ileVize

Ağrı Vize İşlemleri

Çalışma SaatlerimizTelefon ve İletişim
Hafta içi:07:30 – 19:30Telefon:0539 821 58 68
Telefon:0536 833 71 27
Hafta Sonu:09:30 – 19:30Mail:avavize27@gmail.com

Ağrı Vize İşlemleri,Hafta içi ve Hafta Sonu Online randevu talebinde bulunabilirsiniz,ayrıca yukarıdaki iletişim adreslerimizden ve telefon numarasından,bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ağrı Vize İşlemleri ve ağrı ilimizde ikamet eden başvuru sahipleri,konsolosluğun yetkilendirmiş olduğu firmalar aracılığı ile vize başvurusu yapabilirler.

Ağrı ve yakınlarında ikamet eden başvuru sahipleri,vize başvurusu yapmak için Ankara Konsolosluğuna,gitmelerine gerek yoktur.

En yakın başvuru merkezi olan Gaziantep konsolosluğun’dan başvuru yapabilirler.

Ağrı Vize Başvuru ve Randevu Hizmeti

Ağrı ve yakınlarında ikamet eden kişiler,Gaziantep İDATA Ofislerinden başvuru yapabilirler.Aynı zamanda Ankara Büyük Elçilikten’de başvuruda bulunabilirler.Tavsiyemiz Gaziantep ofislerinden başvuru yapmalarıdır,çünkü Ankara’da konsolosluk biraz yorucu ve zahmetli olabilmektedir.

Vize başvurusu için randevu almak istiyorsanız,yukarıdaki iletişim numaralarımızdan,bizimle iletişime geçerek uzman vize danışmanlarımızdan,detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.Randevular ücretsizdir ve ödemeler elden yapılmaktadır.Aşağıdaki randevu başvuru formunu doldurup bize gönderin ücretsiz şekilde randevunuzu oluşturup size bilgi verebiliriz.

Online Randevu Talep Formunu Buradaki Linke Tıklayarak Doldurabilirsiniz.

Gerekli Evrak Listesi

Kişiye göre evrak listesi düzenlenmektedir.Kişi Emekli ise emeklilik belgeleri ile başvuruda bulunabilir,çalışan vb.. ise çalışan evrakları ile başvuruda bulunması gerekiyor.Evrak listelerini kişiye göre firmamız en uygun evrakları liste halinde ayarlayıp,sizlere mail veya telefon aracılığı ile evrak listesini gönderiyoruz.Diğer evraklarınızı ise ofisimizde biz tamamlayarak,eksiksiz şekilde başvurunuzu yapıyoruz.

Randevuya Gelmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

ağrı vize randevu
ağrı vize işlemleri
 • Randevu tarihinde ofisimize verilen saatten önce gelmenizi tavsiye ederiz,eksik olan ve yanlış evrakların düzeltilmesi için önceden gelinmesi tavsiye edilir.
 • Sizden istenilen evrakları tam şekilde getirdiğinizden emin olun.
 • Yanınızda gelirken E-Devlet şifrenizin olması,diğer evraklarda problem olduğunda hemen alınabilmesi için E-Devlet şifrenizin olmasını tavsiye ederiz.
 • Vizeniz Gelmeden,uçak bileti almamanızı ve otel rezervasyonuna ödeme yapmamanızı tavsiye ederiz.
 • Randevular ücretsiz,firmamız tarafından sağlanmaktadır.Randevu için ücret isteyen kişilere itibar etmeyin ve ödeme yapmayın.Firmamız ödemeleri elden almaktadır ve tüm işlemler şeffaf bir şekilde yapılmaktadır.
 • Vizeniz ortalama 15 iş günü ( 3 hafta ) civarında gelmektedir.Konsolosluğun vermiş olduğu yasal süre bu şekilde,fakat daha erken tarihlerde gelebilir,daha geç tarihte de gelebilir.
 • Kargo talimatı verebilirsiniz veya firmamız tarafından karşı ödemeli kargo yapılabilmektedir.

Yazar hakkında

Vize author

  1 yorum

  Elazığ Vize İşlemleri – Elazığ Almanya Vize Başvuru ve RandevuYayın tarihi3:27 pm - Şub 23, 2019

  […] Ağrı Vize İşlemleri […]

  Bir cevap yazın

  Hemen Ara