Almanya Vize Gaziantep

ileVize

Almanya Vize Gaziantep

almanya vize
almanya vize

Almanya Vize Gaziantep,vize başvurularınızı Gaziantep’ten yapabilirsiniz. Gaziantep’te başvuru yapabilmeniz için,yakın çevredeki şehirlerde ikamet ediyor olmanız gerekmektedir.Gaziantep İDATA,Almanya ve Schengen vize başvurularınızı kabul etmektedir.Schengen vizesi hakkında detaylı bilgi için bir önceki makalemizi okuyabilirsiniz.

Gaziantep İDATA,ofislerinden yapacağınız başvurularda,sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktayız.Gaziantep Almanya konsolosluğunda yapacağınız vize başvuruları için,sizin sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İDATA Gaziantep Almanya Konsolosluğu Randevusu için Buradan randevu alabilirsiniz veya aşağıdaki Randevu Talep formunu doldurarak,randevu talep edebilirsiniz.

 •  

İDATA Gaziantep Almanya Konsolosluğunda,alacağınız randevular ücretsizdir.Sizden randevu için ücret talep eden kişi ve kurumlara itibar etmemenizi tavsiye ederiz.

Gaziantep’te Vize Başvurusunu Nereye Yapacağım?

Başvuru için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.İletişim numaralarımızdan veya aşağıdaki google’de tam adresimiz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.Randevunuz tarafımızdan oluşturulacak,diğer evraklar ise tarafımızdan hazırlanacaktır.Sizden istenilen belgeleri ise eksiksiz bir şekilde tamamlayarak,verilen randevu tarihinde ofisimize gelmeniz gerekiyor.

Telefon:0539 821 58 68

Mail:avavize27@gmail.com

Gerekli Evrak Listesi

Almanya vize Gerekli evrak listesi temini için daha önceki yazdığımız makaleden destek alabilirsiniz.Gerekli evrak listesine ulaşabilmek için buradan makalemizi incelemenizi tavsiye ederiz.Gerekli evrak listesi hazırlamanız için,öncelikle ne amaçlı gitmek istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir.Gidiş amacınızı belirledikten sonra,bulunduğunuz ülkede geçim kaynağınızı sağladığınız konumu seçmeniz gerekiyor.Bulunduğunuz ülkede çalışan,emekli,işveren,memur,öğrenci vb.. gibi durumunuza uygun evrak listesini hazırlayıp,başvuru için randevu oluşturmanız gerekmektedir.Sizden istenilen belgeler hazırlandıktan sonra,diğer geriye kalan evraklar tarafımızca hazırlanacaktır.

Dolandırıcılar Hakkında Bilgi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi randevu ücretsizdir ve randevu için hiç bir ücret ödemenize gerek yoktur.Randevu firmamız tarafından ücretsiz sağlanacaktır.

Almanya Vize Gaziantep Başvuru Formu

Başvuru Formu

Almanya Başvuru Formu,İDATA’dan başvuru formunu doldurmasını istediğinizde 23TL gibi bir ücret istenilmektedir.Firmamız tarafından ise,ücretsiz bir şekilde başvuru formunuz temin edilmektedir.Başvuru formu doldururken dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibidir.

Başvuru Formu Doldururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Başvuru Formuna Resim yapıştırmayı unutmayın.
 • Başvuru Formuna isim soy isim ve tarih kısımları eksiksiz doldurulmalıdır.
 • Davetiye gönderen kişi bilgileri eksiksiz olmalıdır.
 • Davetiye gönderen kişinin adres bilgileri doğru olmalıdır.
 • Başvuru formunda değişiklik yapmamaya özen gösteriniz.
 • Yanlış yazılan yerleri karalamayın,tek çizik çekerek üzerini kapatıp yan kısmına kendi imzanızı atınız.
 • Başvuru Formunun alt kısmına kendi el yazınız ile imza atmayı unutmayınız.

Yazar hakkında

Vize author

  Bir cevap yazın

  Hemen Ara