Almanya Vize Randevu- İDATA Almanya Vize Başvurusu

Almanya Vize İDATA

ileVize

Almanya Vize İDATA

İDATA Almanya Vize Randevu,İDATA Gaziantep bölgesinde İtalya ve Almanya konsolosluklarının yetkilendirmiş olduğu bir kuruluştur.Son zamanlarda İDATA Gaziantep ofisinde ise Almanya,Schengen;

Acil Randevu Hattı: 0536 833 71 27

Normal Randevu Hattı: 0539 821 58 68

Mail Adresi: avavize27@gmail.com

Vize başvuruları kabul edilmektedir.Vize başvurusu için sadece Almanya ve Schengen vize başvuruları kabul eden İDATA, müşterilere Ankara’da değilde,Gaziantep’te başvuru,yapılmasına imkan,sağlıyor.

İDATA Almanya Vize başvurusu için,hazırlamanız gereken evrak listelerini, web sitemiz üzerinden bilgi edinebilirsiniz.Bu Linki tıklayarak Gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.Vize başvurusu yapmak isteyen kişiler,farklı şehirlerden,hazırlaması gereken evrakları hazırladıktan sonra,kargo yolu ile bizlere gönderebilirler.Kargo ile göndermek istemeyen kişiler ise randevu tarihinde direk ofisimize gelebilirler.

İDATA ALMANYA VİZE RANDEVU

İDATA Almanya Vize Randevu,bu yazımızda İDATA Randevu hakkındaki bilgileri paylaşacağız.

İDATA Almanya Vize Randevu,alırken öncelikle bilmeniz gereken,randevu ücretsizdir ve ücretsiz bir şekilde temin edebilirsiniz.Randevuya gelmeden önce,size hazırlamanız gereken evraklar söylendiği gibi,evraklarınızın eksiksiz bir şekilde hazırlandığından emin olun.Mümkünse E-DEVLET Şifrenizin yanınızda olmasına özen gösterin.Sorun çıkan evrakları temin edebilmemiz için,E-DEVLET Şifreniz ile evrakları temin etmenizi sağlayabiliriz.

İDATA GAZİANTEP ALMANYA VİZESİ

İDATA Gaziantep Almanya Vizesi için başvuruda bulunacaksanız,öncelikle randevusuz işlem yapılmadığını bilmenizi isteriz.Randevunuz olmadan başvurunuz kabul edilmeyecektir.

Yalnızca ticari ve sağlık sorunlarında başvurunuza öncelik sağlanabilir.Onun haricinde randevusuz işlem alınmamaktadır,ayrıca yakınınız tarafından hastahane onaylı acil durumu bildirir şekilde belge olması gerekmektedir.Ticarilerde ise ticari yazının olması ve başvuruda sunulması gerekmektedir.

Almanya Vize,başvurusunda bulunacaksanız ve randevu tarihiniz gelmiş ise,randevu tarihine ve saatine hakim olmanız gerekmektedir.

Randevu saatinden 15 dakika önce konsolosluk binasında olmaya özen gösterin.Geç kalınması durumunda işlem süreniz uzayacak ve baya beklemek zorunda kalacaksınız.

Almanya Vize Başvurusu

Almanya Vize Başvurusu, veya Schengen vize başvuruları,oldukça uğraştıran ve yoran bir evrak süreci gerektiren,zahmetli bir iştir.Seyahat kararınızı aldıktan sonra yapmanız gereken,kendi durumunuza uygun evrak listesini temin etmeniz ve istenilen evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekir.Sonrasında ise randevu için 0539 821 58 68 numara telefonu arayarak firmamız aracılığı ile randevu oluşturabilirsiniz.Randevu oluşturduktan sonra size randevu tarihi ve saati mail veya mesaj yolu ile iletilir.Randevu tarihinde ofisimize gelip kalan evraklarınızı biz tamamlayarak,sizinle beraber konsolosluğa geliyoruz,beraber vize başvurusunda bulunuyoruz.Sizi konsolosluk personeli ile görüştürmeden,tüm işlemler firma personelimiz tarafından yapılarak,işlemleri sonlandırıyoruz.Başvuru sahibi ise sadece parmak izi vererek işlemleri bitirmiş oluyor.

Almanya Vize Gerekli Evraklar

Almanya Vize Başvurularında,gerekli evrak listesi kişiye ve geçim kaynağına göre değişkenlik göstermektedir.

Sorulan sorulara doğru bir şekilde cevap verdiğinizde,istenilen belgeleri ve size uyan gerekli evrak listesini temin edebiliriz.

Sorularınız için Aşağıdaki iletişim numarasını ve mail adresini kullanabilirsiniz.

Acil Randevu Hattı: 0536 833 71 27

Normal Randevu Hattı: 0539 821 58 68

Mail Adresi: avavize27@gmail.com

Yazar hakkında

Vize author

    Bir cevap yazın

    Hemen Ara