Almanya Vize Reddi İtiraz Dilekçesi

ileVize Danışmanı

Almanya Vize Reddi İtiraz Dilekçesi

Almanya Vize Reddi İtiraz Dilekçesi konusunda,Vize başvurusunda bulunup red cevabı alan kişileri bilgilendirme amaçlı hazırladığımız yazımızı dikkatli okumanızı tavsiye ederiz.

Almanya Vize başvurusunda bulunup,o kadar masraf harcayıp ve emek verip,evraklar,dilekçeler,seyahat rezervasyonu,sigorta ve daha birçok evrak hazırlayıp vize başvurusunda bulunup

sonrasında ise vize’ye red gelmesi insanları baya üzüyor ve verilen tüm emeklerin boşa gittiğini görmek insanları hayal kırıklığına uğratıyor.

Almanya Vize Red Nedeni?

almanya vizesi red dilekçesi
almanya vize itiraz dilekçesi

Almanya vize başvurularında veya vize başvurusunda bulunmak isteyen insanlar tarafından,bu süreç kolay gibi görünse de oldukça zordur.Vize başvurusunda bulunacak olan kişiler,her ne kadar kendileri tüm işlemleri yapmak istese de pek başarılı olamadıklarını söylemem gerekiyor.Çünkü yapılan işlemler ve hazırlanan evraklar’da çok ince bir çizgi vardır,tecrübeli seyahat acentaları profesyonel bir şekilde vize başvuru işlemlerini,evrak işlemlerini ve seyahat ile ilgili tüm işlemleri,eğer gerçekten tecrübeli ise bu saydığımız evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlayarak ve kişinin sunmuş olduğu evraklara bakarak,vizenin gelip gelmeyeceğini tecrübesine dayanarak tahmin edebilir.

Almanya Vize Reddi İtiraz Dilekçe Örneği

almanya vize itiraz dilekçesi
almanya vize itiraz

Almanya Vize Reddi için itiraz dilekçesini sizler için örnek olarak aşağıda paylaşıyoruz.Almanya Vize Red Maddeleri konumuzu inceleyerek hangi maddeden red geldiğini inceleyebilirsiniz.Açıklayıcı ve kendi tecrübelerimize dayanarak hazırladığımız makalemizi incelemenizi,aklınıza takılan sorularda bizimle iletişime,aşağıdaki yorum kısmından veya aşağıdaki iletişim numaramız’dan geçebilirsiniz.

Aşağıda Vize Başvurusuna red gelen kişiler için hazırladığımız formu indirebilir ve kendi bilgilerinizi doldurarak vize başvurusu yaptığınız ilgili konsolosluğun E-mail adresine gönderebilirsiniz.

Almanya Vize Reddi İtiraz Dilekçesini Aşağıdaki dosyadan indirebilirsiniz.

Almanya Vizesi İtiraz Dilekçesi
Almanya Vizesi İtiraz Dilekçesi

                                                                                                                     …../……/…..

                  Almanya Konsolosluğuna

Pasaport Numarası,Vize Başvurusunda bulunduğunuz tarih,seyahat etmek istediğiniz tarih,seyahat nedenleriniz ve seyahatiniz ile ilgili tüm bilgileri üst kısımda belirtmelisiniz.Vize Başvurunuzun red gelen maddelerini veya red gelen maddeyi seyahat bilgilerinden sonra yazın.Örneğin 9.Maddeden vize başvurunuza red geldi diyelim,

9.Madde; Vize geçerlilik süresi bitiminden önce üye Devlet topraklarından ayrılma niyetinde olduğunuz tespit edilememiştir.

Bu maddeyi devre dışı bırakacak nedenleri itiraz dilekçesinde belirtmelisiniz.

Örneğin; 01.05.2019 tarihi ile 01.06.2019 tarihleri arası Almanya vizesine başvuruda bulundum ve 9.maddeden vize başvurum rededildi. Ben İşveren olduğum için Bulunduğum bölgede sorumlulukları,çalışanlarım,ödemelerim ve iş yeri ile ilgili sorunlarım olacaktır,ayrıca seyahat tarihlerimi ve dönüş tarihlerini vize başvurusu esnasında dosyamda İlgili Konsolosluğa sundum.Bu nedenle vize başvurumun 9.madde’den reddedilmesini kabul etmiyorum,dosyamın tekrar incelenmesini ve gerekli vizenin verilmesini talep ediyorum.

Vize Başvurusu yaparken vekalet verdiğiniz kişi veya başvuru sahibinin Adı Soyadı ve imzası olmalıdır.

ADINIZ SOYADINIZ

         İmzanız

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

1 yorum

Almanya Vize Red Maddeleri – Almanya Vize Red Verilme NedenleriYayın tarihi1:51 pm - Nis 19, 2019

[…] Almanya Vize Reddi İtiraz Dilekçe Örneğine Buradaki sayfamızdan Bakabilirsiniz. […]

Bir cevap yazın

Hemen Ara