Ardahan Vize İşlemleri

ileVize Danışmanı

Ardahan Vize İşlemleri

Ardahan Vize İşlemleri, firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Vize başvurusu için gerekli evrak listesi, başvuru formu, randevu ve tüm vize işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ardahan şehrinde ikamet eden vatandaşlarımız, vize başvurusunda bulunmadan önce, istenilen evrakları eksiksiz olarak hazırlamaları gerekmektedir.

Ardahan Vize Başvuru ve Randevu İşlemleri

Ardahan ve çevresinde ikamet eden vatandaşlarımız, vize başvuru ve randevu işlemlerini firmamız aracılığı ile hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde yapabilirler. Randevu işlemleri, gerekli evrak listesi, evrak kontrolü, forumlar ve forumların hazırlanması, vize danışmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Vize başvuru tarihiniz verildikten sonra, randevuya gelmeden önce istenilen evrakları ve belgeleri eksiksiz olarak hazırlayarak randevuya gelmeniz gerekmektedir. Verilen randevu tarihinde ve saatinden en az 15 dakika önce hazır bulunmanız istenilmektedir, geç kalınması durumunda işlemlerin uzayacağını bilmenizi isteriz.

Gerekli Evrak Listesi

Vize başvurusunda bulunabilmeniz için, başvuruda bulunacağınız ülke konsolosluğunun istediği evrakları hazırlamanız gerekmektedir. Gerekli evraklar ve forumlar, vize danışmanlarımız tarafından hazırlanarak başvuru sahiplerine gönderilmektedir. Hazırlanması gereken evraklar kişiye göre, çalışma durumuna ve geçim kaynağına göre değişkenlik göstermektedir. Genel anlamda sizler ile istenilen evrakları aşağıda paylaşacağız, ama yukarıda belirttiğimiz gibi evrak listesi kişilere, çalışma ve geçim kaynağına göre değişkenlik göstermektedir.

Çalışan Evrak Listesi

Pasaport ( En az seyahat sonrasında 3 ay süresi kalacak şekilde olacak)
Biometrik Fotoğraf ( 35X45) Boyutlarında olacak
Banka Hesap Dökümü ( Son 3 aylık )
Çalışma ve İzin Belgesi
SGK Hizmet Dökümü ( E-Devletten Alınabilir )
SGK İşe Giriş Bildirgesi
Maaş Bordroları ( Son 3 aylık olacak )
İş Sözleşmesi ( Var ise )
Ek Gelir Belgeleri ( Tapu, Araç Ruhsatı vs.. )
Çalışan Evrakları Genel olarak Yukarıdaki Gibidir.

Genel Evrak Listesi yukarıda sizler ile paylaşılmıştır. Gerekli evrak listesini, firmamız ile iletişimne geçerek eksiksiz ve size uygun bir şekilde ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Vize Başvuru Süreci ve Sonucu

Vize Başvuru süreci, hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Vize başvurusu esnasında, vize danışmanları evraklarınızı kontrol ettikten sonra ve ödeme yapıldıktan sonra parmak izi verilmesi gerekiyor. Parmak izi verildikten sonra işlemleriniz bitiyor ve pasaportunuz bağlı olduğunuz konsolosluğa gönderiliyor. Vize sonucunuz pasaportunuz elinize geçtikten sonra belli oluyor ve vizeniz geldi ise veya red geldi ise gerekli açıklamalar pasaportunuzun içerisinde bulunuyor.

Vize Başvuru Sonucu için Burayı İnceleyebilirsiniz.

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara