Artvin Vize İşlemleri

ileVize Danışmanı

Artvin Vize İşlemleri

Artvin Vize İşlemleri veya vize başvurusu firmamız tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Vize başvurusu için gerekli evrak listesi, randevu ve tüm bilgiler firma personellerimiz tarafından sağlanmaktadır.

artvin vize işlemleri
artvin vize başvuru ve randevu işlemleri

Artvin ve çevresinde ikamet eden vatandaşlarımız, Artvin’de vize başvurusu yapamamaktadır. Çünkü vize başvurusu şahsen ve konsolosluğa yapılmalı, parmak izi verilmelidir. Daha önce vize başvurusunda bulunan kişiler ve alınan vize 5 yılı geçmemiş ise, şahsen başvuruda bulunmasına gerek yoktur ve vekalet ile herhangi bir turizm acentası aracılığı veya tanıdık kişi vasıtası ile vize başvurusunda bulunabilir.

Vize Başvurusu İçin Gerekli Evrak Listesi

Vize başvurusu için gerekli evrak listesi, kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Vize başvurusunda bulunacak olan kişinin geçim kaynağına ve çalışma durumuna göre evrak listesi hazırlaması gerekmektedir. Gerekli evrak listesine Buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Vize başvurusunda bulunmadan önce, seyahat edeceğiniz ülke konsolosluğunun istemiş olduğu evrak listesini hazırlamanız gerekmektedir. Evrak listesi hazırlarken tam ve güncel şekilde hazırlamanız, başvuru esnasında sizin faydanıza olacak ve eksik evrak dilekçesi imzalamak zorunda kalmayacaksınız.

Artvin Vize Randevu İşlemleri

artvin vize
artvin vize randevusu

Vize Randevu İşlemleri, firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Randevu konusunda titiz davranmanızı özellikle tavsiye ederiz, çünkü art niyetli kişi veya kurumlar ücretsiz olan randevuyu, ücret karşılığında sizin adınıza almakta ve haksız kazanç elde etmektedirler. Randevu için sizden ücret isteyen kişi veya kurumlara itibar etmemenizi, banka hesabına para ödemesi yapmamanızı tavsiye ederiz.

Vize Randevu İşlemlerini, firmamız ücretsiz olarak müşterilerimiz adına oluşturmaktadır. Gaziantep veya Ankara‘da vize başvurusunda bulunacak kişilerin firmamız ile iletişime geçmeleri yeterlidir. Vize başvurusunda bulunacak kişilerin Gerekli Evrak Listesi, Başvuru Formu, Randevu işlemleri ve diğer gerekli tüm bilgilere firmamız personeli ile iletişime geçerek, güvenli ve sorunsuz bir şekilde vize başvurusunda bulunmalarını sağlamaktayız.

Vize Başvuru ve Sonuç Süreci

Vize Başvuru ve Sonuç Süreci, konusunda bilgilendirme amaçlı konuyu takip etmenizi tavsiye ederiz.

İlk defa vize başvurusunda bulunacak ve daha önce Schengen vizesine sahip olmayan kişilerin, vize başvuru esnasında randevu aldığı konsolosluk binasında olmaları gerekmektedir. Vize başvurunuzu şahsen veya Turizm Acentası aracılığı ile yapabilirsiniz, şahsen yapılan vize başvurularında, kişilerin gerekli olan evrak listesini hazırlamaları ve eksiksiz bir şekilde başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Randevularını ise ücretsiz bir şekilde İDATA veya VFS Global aracılığı ile alabilmektedir.

Dosyası tam olan kişilerin vize başvurusunda bulunduktan sonra parmak izi alınıyor ve işlemler tamamlanmış oluyor. İşlemi biten başvuru sahiplerinin pasaportları, konsolosluğun verdiği yasal süre (15 iş günü) içerisinde kargoyla veya şahsen teslim ediliyor.

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara