Avustralya Vize Red Maddeleri

ileVize Danışmanı

Avustralya Vize Red Maddeleri

Avustralya Vize Red Maddeleri Sayfamızda,yapmış olduğunuz vize başvurunuzun maddelerini sizlere kendi tecrübemiz ile açıklayacağız.

Öncelikle Vize başvurusu yaparken,neler yaptığınızı ve nasıl bir yol izlediğinizi vize danışmanlarımıza belirtmenizi rica ederiz.Aşağıda yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Avustralya Vize Red Maddeleri ve Açıklamaları

1.Madde; En tehlikeli maddelerden birisi ve herhangi bir sahte evrak ile vize başvurusunda bulunmanız durumunda gelebilecek red maddesidir.

2.Madde;Seyahatin amacı ve Şartları inandırıcı olmadığına dair bir maddedir ve evrakları hazırlarken,yaptığınız hata yüzünden gelebilmektedir.

3.Madde;Maddi yetersizlik ile alakalı bir maddedir.Vize başvurusunda bulunurken sizden istenilen banka hesap dökümünde herhangi bir hata yaptıysanız ve istenilen evrakları yanlış hazırladıysanız bu maddeden red gelebilir.Ayrıca En tehlikeli maddelerden birisidir ve en çok red gelen maddeler arasındadır.

4.Madde;Daha önce Schengen ülkelerinden birine seyahat etmişsiniz ve tekrar seyahat edebilmek için istenilen süreden önce vize başvurusunda bulunmuşsunuz,bu nedenle 4.Maddeden red gelmiş vize başvurunuza.Vize başvurusuna bulunmadan önce,bilmelisiniz ki,önceki vizenizin tarihinden 3 – 6 ay kadarını Türkiye’de geçirmeniz gerekiyor.

avustralya vize reddi itiraz
vize reddi

5.Madde;Vize başvurusunda bulunduğunuz ülke veya Schengen ülkelerinden birinde yurt dışı yasağınızın olduğunu belirten bir maddedir.Eğer 6.Madde’den vize başvurunuz red edildi ise,yurt dışı yasağınız hangi ülke üzerinden ise,o ülke konsolosluğu ile iletişime geçmeniz gerekiyor tekrar vize başvurusu için,yasağın kalkmasını beklemeniz gerekmektedir.

6.Madde;Sabıka veya Sicilinizle alakalı bir maddedir ve seyahat etmek istediğiniz ülke konsolosluğu,ülkede tehlike oluşturacağınız kanaatinde olduğunu belirtiyor.

7.Madde;Vize başvurusunda bulunurken sizden istenilen Seyahat Sağlık Sigortanızın yanlış kesilmesi veya hata yapılması sonucu geren vize reddi maddesidir.

8. ve 9. Maddeler En Zor ve En çok Vize Reddi Gelen Maddelerdir

8.Madde;Seyahat etmek istediğiniz belgeleri ve seyahatin amacının kanıtlayıcı olmadığını belirten bir red maddesidir.En fazla red gelen maddeler arasında yer alıyor ve oldukça zor bir maddedir.

9.Madde;Seyahat etmek istediğiniz ülkeye gidip tekrar dönmeyeceğiniz yönünde kanaat getiren bir madde olmasıyla beraber en çok red gelen maddeler arasında yer almaktadır.9.Madde’de çok zor bir maddedir ve birçok vize başvuru sahipleri bu maddeyi maalesef aşamamaktadır.

Vize Başvurunuza yukarıdaki herhangi bir maddeden dolayı red geldi ise,itiraz dilekçesi oluşturarak dosyanızın tekrar incelenmesini sağlayabilirsiniz.Uzman ekibimiz ile itiraz dilekçesi oluşturabilir,sizler adına tüm işlemleri devralabiliriz.İtiraz Dilekçesi hazırlatmak için yukarıdaki iletişim numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara