Avusturya Vize Red Maddeleri

ileVize Danışmanı

Avusturya Vize Red Maddeleri

Avusturya Vize Red Maddeleri, başlığında Avusturya vize başvurunuzu ve başvuru esnasında yapılabilecek hataları sizler ile birlikte değerlendireceğiz.

Avusturya Vize Başvurusunda En Fazla Red Gelen Maddeler

Vize başvurusunda en fazla red gelen maddeler,aşağıda sizler için sıralanmıştır.Vize başvuru esnasında yapılan hatalar, fark edilmediği için hangi sebepten red geldiğini bilmeniz biraz zor.Bu biraz da tecrübeye dayalıdır diyebilirim.

İtiraz Dilekçesi

Profesyonel Vize Danışmanlarımız aracılığı ile itiraz dilekçenizi sizin adınıza hazırlayıp, eksiksiz bir şekilde sunabiliriz.Her yapılan vize başvurusunun itiraz hakkı vardır.İtiraz dilekçesi göndermeniz, sonraki vize başvurularınızı etkilemez.

Tecrübeli bir vize danışmanı, vize başvurusunda bulunacak olan kişiye, vizenin gelip gelmeyeceğini az çok tahmin edebilmektedir. Fakat tecrübesiz bir vize danışmanı tahminde dahi bulunamaz.

9.Madde; En çok red gelen maddeler arasında ilk sırada yerini alıyor. 9.Maddenin içeriği ise kısaca, gidip tekrar ülkenize döneceğinize inanmadıklarını belirtmek istemesidir. Yani en zor maddelerin başında yer alan 9.Maddeyi geçmek biraz zor diyebiliriz.

8.Madde; ise en fazla red gelen maddeler arasında 2.sırayı alıyor.8.Maddenin içeriği ise, vize başvurusu esnasında sunmuş olduğunuz kanıtlayıcı belgeler inandırıcı değil demek istiyor.Yani kısaca açıklaması cevabından da anlayacağınıza göre, vize başvurusu yaparken başvuru esnasında, otel rezervasyonu, banka hesap dökümleri, uçak rezervasyonu ve diğer sunmuş olduğunuz belgelerin inandırıcı olmaması.

3.Madde ise, en çok red gelen maddeler arasında yer almaktadır.3.Maddenin kapsamı ise, maddi yetersizlik ile alakalıdır.Vize başvurusu esnasında sunmuş olduğunuz banka hesap dökümü yetersiz kalmış olabilir veya davetiye gönderen kişinin, sizin konaklama masraflarınızı karşılayacak durumunun olmaması sonucu’da 3.Madde ile red almanıza karar verilmiş olabilmektedir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, vize başvurusu esnasında hazırladığınız evrakların nasıl hazırlandığını ve nasıl başvuruya sunulduğunu bilmediğimiz için,

yukarıdaki red maddeleri ve açıklamaları kendi tecrübelerimize dayanarak hazırlanmış, genel sonuçlardan alınmıştır.

İtiraz Dilekçesi Göndermem Bir Sonraki Vize Başvurumu Etkiler mi?

Vize başvurunuza red geldi ise, işinde profesyonel vize danışmanlarımızdan itiraz dilekçesi hazırlaması için, yukarıdaki iletişim numarasından bizimle iletişime geçerek, vize başvurunuzun tekrar değerlendirilmesini talep edebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz vize başvurunuzun sonucunda, her başvuruda itiraz hakkınız bulunmaktadır.Ayrıca red gelen vizeye itiraz etmeniz, daha sonraki vize başvurunuzu etkilemez.Birçok başvuru sahibi, daha sonra başvuru yaparsam sorun yaşarım korkusuyla bu hakkından mahrum kalıyor ama red kararına itiraz etmek en doğal hakkınızdır.

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara