Bartın Vize İşlemleri

ileVize Danışmanı

Bartın Vize İşlemleri

Bartın Vize İşlemleri veya Vize Başvurusu için gerekli tüm işlemler firmamız tarafından hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Bartın ve çevresinde ikamet eden vatandaşlarımız, vize başvurularını Ankara veya Gaziantep şehrinde bulunan konsolosluklardan yapabilirsiniz.

Bartın Vize Randevu İşlemleri

Bartın’da ikamet eden vatandaşlarımız, randevu işlemlerini firmamız aracılığı ile hızlı,güvenilir ve kolay bir şekilde alabilmektedir. Randevu işlemleri ücretsizdir ve randevu için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Randevu almak istediğiniz şehirlerin randevu formunu doldurarak göndermeniz yeterlidir.

Randevu Almak İstediğiniz Şehri Seçin;

Randevunuzu Almak için, Vize başvurusu yapmak istediğiniz şehri seçerek, ücretsiz randevunuzu alabilirsiniz. Randevu için sizden ücret isteyen ve banka hesabına para yatırmanızı isteyen kişilere veya kurumlara itibar etmemenizi tavsiye ederiz.

Vize için Gerekli Evrak Listesi

bartın vizesi
bartın vize randevu

Vize başvurusunda bulunacak kişilerin, gerekli evrak listesi ve hazırlaması gereken evraklar, çalışma durumuna ve geçim kaynağına göre değişkenlik göstermektedir. Vize başvurusunda bulunmak için öncelikle seyahat amacınızı belirlemeniz gerekmektedir. Seyahat amacınız aşağıdakilerden biri olmak zorundadır.

Turistik

Turistik Vize Başvurularında, otel rezervasyonu yaptırmanız gerekmektedir.

Aile Ziyareti

Aile Ziyareti için seyahat edeceğiniz ülke’de ikamet eden yakınlarınız tarafından davetiye gönderilmesi gerekmektedir, davetiyeniz var ise Aile Ziyareti/Kategorisinde vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ticari

Ticari vize başvurusu için, seyahat edeceğiniz ülkede ticari amaçlı davetiye gelmesi gerekmektedir.

Eğitim ve Kültürel

Eğitim amaçlı seyahat edeceğinizi gösteren kanıtlayıcı belgeleri vize başvuru esnasında sunmanız gerekmektedir.

Öğrenci Gezileri

Öğrenci Gezileri için seyahat edecek kişilerin, vize başvurusu esnasında kanıtlayıcı belgeleri sunmaları gerekmektedir.

Staj

Staj için yapılan seyahatlerde, staj göreceğiniz kurum tarafından gönderilen belgeleri vize başvuru esnasında sunmanız gerekmektedir.

Ulusal Vize

Ulusal Vize 90 gün ve üzeri seyahatler için istenilmektedir. 90 gün ve üzeri seyahat edecek kişilerden gerekli belgeleri başvuru esnasında sunması gerekmektedir.

Vize Başvurusunda bulunacağınız kategoriler yukarıda sıralanmıştır. Kendinize uygun ve seyahat etmek istediğiniz amaca göre evrak listesi hazırlamanız gerekmektedir. Ayrıca Türkiye’de bulunduğunuz ve geçim kaynağınıza göre evrak listesi hazırlamanız gerekmektedir.

Örneğin; Çalışan iseniz iş yerinden çalışma belgesi vs.. gibi evraklar hazırlayarak vize başvurusunda bulunmanız gerekiyor. İşveren iseniz işveren evrakları hazırlamanız gerekiyor ve Emekli iseniz emekli evrakları hazırlayarak vize başvurusunda bulunmanız gerekiyor.

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara