Belçika Vize Red Maddeleri - Belçika Vizesi İtiraz Dilekçesi

Belçika Vize Red Maddeleri

ileVize Danışmanı

Belçika Vize Red Maddeleri

Belçika Vize Red Maddeleri, sayfamızda Belçika vize başvurusunda yapmış olduğunuz vize başvurunuzu ve red maddelerini beraber inceleyeceğiz.

Belçika Vize başvurularında ve Schengen vize başvurularında toplamda 9 maddeden oluşan red maddeleri bulunmaktadır.

Belçika Vize Başvuruma Red geldiğini Nasıl Anlarım?

Vize başvurunuza red geldi ise 9 maddeden birisinde kenarda kutucuk işaretli olur ve kaçıncı maddenin kutucuğu işaretli ise, o maddeden red geldiğini anlayabilirsiniz.Konsolosluk pasaportunuzu ortalama 15 iş günü içerisinde size teslim eder ve sonuç ise pasaportunuzu teslim aldığınızda belli olur.

Vize Başvurum Red Geldi Ne Yapabilirim?

Vize Başvurunuz Red edildi ise, yukarıda belirttiğimiz gibi adımları takip ederek kaçıncı maddeden ve neden red geldiğini öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz 9 maddeden bir veya bir kaç madde ile RED edildi ise, itiraz dilekçesi işlemlerine başlayabilirsiniz. İtiraz dilekçesi hazırlarken dikkat etmeniz gereken noktaları aşağıda sizler için sıralıyoruz.

vize reddi itiraz dilekçesi
belçika vize red
  • İtiraz Dilekçesi Vize Başvurusunda bulunduğunuz ülke dilinde olduğu zaman daha etkili olur ve seyahat etmek istediğiniz ülke dilinde itiraz dilekçesi hazırlamaya özen göstermeniz gerekmektedir.
  • İtiraz Dilekçesini hazırlarken, pasaport bilgileri ve başvuru sahibinin bilgileri eksiksiz ve tam şekilde doldurulmalıdır.
  • İtiraz Dilekçesi hazırlarken, red gelen maddeleri geçersiz kılacak sebepleri doğru şekilde belirtmeniz gerekmektedir.
  • İtiraz Dilekçesi hazırlamanın ve verilen kararı red etmenizin sebebi, vize başvurusunda bulunduğunuz dosyanızın tekrar işleme alınmasını ve incelenmesini sağlamaktır.
  • İtiraz Dilekçesini, Türkçe,İngilizce veya Seyahat etmek istediğiniz Ülke dilinde doldurabilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz maddeleri dikkate alarak, hazırlamanız gereken itiraz dilekçesi ile ilgili kısa’da olsa bilgi sahibi olmuş olmalısınız diye tahmin ederek devam ediyoruz.

İtiraz Dilekçenizi, işinde profesyonel vize danışmanlarımız sizin adınıza 3 dilde hazırlayarak konsolosluğa başvuruda bulunuyor.Sizinde vize başvurunuza RED Geldi ise, Profesyonel bir şekilde hazırlanmış itiraz dilekçesi ile şansınızı deneyerek istediğiniz vizeye kavuşmanıza vesile olabiliriz.Bizimle iletişime geçerek, hangi maddeden RED Geldi ise söyleyerek ve pasaport bilgilerinizi vererek itiraz dilekçenizi aynı gün içerisinde hazırlayıp başvuruda bulunabiliriz.

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

2 yorum

TugbaYayın tarihi10:23 pm - Şub 5, 2020

Merhaba itiraz dilekçesinin fiyatını ogrenebilirmiyim

    Vize DanışmanıYayın tarihi9:02 pm - Şub 11, 2020

    Merhaba, iletişim numaranızı bizimle paylaşarak iletişime geçebilirsiniz, veya bizim iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara