Ceyhan Vize Başvuru Merkezi

ileVize Danışmanı

Ceyhan Vize Başvuru Merkezi

Ceyhan Vize Başvuru Merkezi,Ceyhan ve çevresinde ikamet eden vatandaşlarımız,vize başvurularını avavize firmamız aracılığı ile Hızlı,Güvenilir ve Sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

Vize Başvurusu için konsolosluğun istemiş olduğu gerekli evrak listesi,randevu,dilekçe ve formlar firmamız tarafından hazırlanmaktadır. Tüm vize başvuru işlemleri hakkında,uzman vize danışmanlarımız gerekli bilgilendirmeyi,hazırlanması gereken evrakları,randevu tarihi ve saati gibi tüm işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ceyhan’da Vize Başvurusu Yapabilir miyim?

Ceyhan ve çevresinde vize başvurusunda bulunamazsınız.Vize başvuruları seyahat edilecek ülke konsolosluğuna müracaat ile yapılmaktadır, konsolosluk veya konsolosluğun yetkilendirmiş olduğu firma aracılığı ile vize başvurusunda bulunabilirsiniz.Ceyhan ve çevresinde ikamet eden vatandaşlarımız,Gaziantep İDATA aracılığı ile vize başvurusunda bulunabilirler.Ankara ve İstanbul gibi şehirlerde de vize başvurusunda bulunabilirsiniz,ama en yakın olan konsolosluğun yetkilendirmiş olduğu İDATA ve VFS Global firmaları aracılığı ile vize başvurusunda bulunmanız mümkün ve tavsiye ederiz.

Çünkü,Ankara ve İstanbul gibi Konsoloslukların bulunduğu şehirlerde,vize başvurusunda bulunmak daha zahmetli ve daha eziyetli diyebiliriz.Vize başvurusu aşamasında,birçok insan bilinçsiz olduğu için,dikkatle ve titizlikle işi bilen tecrübeli kişiler ile iletişim kurduğunuzdan emin olmanızı tavsiye ederiz.

Ceyhan Vize Başvurusu için Gerekli Evrak Listesi

Ceyhan Vize Başvurusu için Gerekli Evrak Listesi,firmamız tarafından kişiye özel E-mail olarak veya diğer iletişim yolları ile iletilmektedir.

Gerekli Evrak Listesi,Vize Başvurusunda bulunacak kişinin geçim kaynağına,çalışma durumuna ve kişinin evrak durumuna bakarak hazırlanmaktadır.

Gerekli evrak listesi için Buradaki linki tıklayarak incelemenizi tavsiye ederiz.

Yukarıda,Vize başvurunuz için gerekli olan randevu bilgileri,gerekli evrak listesi ve iletişime geçmeniz açısından bilgilere yer verilmiştir.İlgili butonu seçerek randevu talebinde bulunabilir ve gerekli evrak listesini öğrenebilirsiniz.

Ceyhan Vize Başvuru İşlemlerinde Parmak İzi Nasıl Verilecek?

Vize Başvurusu yaparken,parmak izi vermek için vize başvurusunda bulunduğunuz,konsoloslukta şahsen olmanız gerekmektedir.Daha önce herhangi bir Schengen vize başvurusunda bulunduysanız ve herhangi bir Avrupa ülkesine seyahatiniz oldu ise,aradan 5 yıl geçmedi ise tekrar parmak izi vermenize gerek yoktur.Vize başvuru aşamasında ve parmak izi vermeniz gereken aşamalarda,firmamız personelleri başvuru sahiplerini yönlendirmektedir ve son ana kadar,avavize.com personelleri,vize başvuru sahiplerinin yanlarında olacaktır.

Sormak istediğiniz soruları,aşağıdaki yorum kısmından bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz,veya S.S.S Sayfamızı ziyaret ederek sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Ücretsiz Randevu Hattı: 0539 821 58 68

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara