Hakkari Vize İşlemleri

ileVize

Hakkari Vize İşlemleri

Hakkari Vize İşlemleri, veya Hakkari Almanya Vizesi başvuruları firmamız ( avavize.com ) tarafından yapılmaktadır.

Vize Başvurusu için gerekli evrak listesi,konsolosluk randevu işlemleri ve gerekli forumlar,firmamız tarafından sağlanmaktadır.Vize Başvurusuna gelmeden önce,hazırlamanız gereken evraklar,

tarafınıza mail yada bilgilendirme mesajı ile iletilmektedir.

Hakkari Vize Randevu

Hakkari vize randevu,veya Almanya vize randevusu firmamız tarafından ücretsiz alınmaktadır.Randevu almak için ücret isteyen kişilere,herhangi bir banka hesaplarına veya randevu için ücret ödemenize gerek yoktur.Gaziantep İDATA Ofislerinde yapacağınız vize başvuruları için randevular ücretsizdir.

Firmamız tarafından yapılan başvurularda randevu için herhangi bir ücret ödemeniz söz konusu değildir.Randevular firmamız personelleri tarafından oluşturulur,randevu saatinde evraklar firmamız personeli tarafından başvuruya sunulmaktadır.Başvuru sahipleri,firma personelimiz ile beraber konsolosluğa giderek,sadece parmak izi verecektir.Diğer evraklar ve konsolosluk personelleri veya İDATA personelleri ile hiç bir şekilde muhatap edilmeyeceklerdir.

Online randevu talebinde bulunmak için Buradaki linke tıklayarak başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.Personelimiz sizinle irtibata geçerek ücretsiz bir şekilde randevunuzu alacaktır.

Hakkari Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar

Hakkari Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar veya Diğer şehirlerde ikamet eden kişilerin,vize başvurusu yapması için hazırlaması gereken evraklar,başvuru sahiplerine mail yada mesaj yolu ile iletilmektedir.Vize başvurusunda bulunacak kişilerin,ikamet şehri önemlidir ve hangi konsolosluğa bağlı olduklarını bilmeleri gerekmektedir.Vize başvurusunda bulunacak başvuru sahibinin hangi konsolosluğa bağlı olduğu firma personellerimiz tarafından belirlenerek,uygun evrak listesi kişinin geçim kaynağına göre sunulmaktadır.

Vize Başvurusunda bulunacak,başvuru sahipleri kendilerinden istenilen evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlayıp,verilen randevu tarihinde ofisimize gelerek,başvuruda bulunabileceklerdir.

Başvuru firmamız yetkili personel tarafından yapılmaktadır,başvuru sahibi sadece ismi çağrıldığında gidip yetkili personele,parmak izi verecek ve işlemler bitmiş olacaktır.

Hakkari Almanya Vizesi

Hakkari Almanya Vizesi,konu başlığında,Hakkari şehrimizde ikamet kişilerin,Almanya Vize Başvurusu yapabilmesi için neler yapması gerekli onlara yer vereceğiz.Öncelikle kendinize uygun randevu tarihi belirleyerek,sizinle iletişime geçen personelimize iletmeniz gerekiyor ve size uygun randevu saatinizi belirtmelisiniz.Yetkili personel sizin belirlemiş olduğunuz randevu tarihine ve saatine uygun bir gün belirlemek ile görevlidir.Sizin istediğiniz randevu tarihi ve saati dolu ise,en yakın tarihe ve saate randevunuz hazırlanacaktır.

Verilen randevu tarihinde Gaziantep‘te sizleri misafir ediyor olacağız.Çünkü başvuru sahibinin parmak izi vermesi için konsoloslukta şahsen bulunması gerekiyor.

Başvurunuz bittikten sonra pasaportunuz konsolosluğun belirlemiş olduğu yasal süre ile ( 15 iş günü ) içerisinde ikamet adresinize teslim edilmiş oluyor.Verilen kararın olumlu yada olumsuz olması vizeniz geldiğinde belli olacaktır.

Olumsuz ve vize gelmemiş ise pasaportun içerisinde 2 adet bilgilendirme formu olacaktır.Bilgilendirme formunun içerisinde,hangi maddeden red geldiğini görebilirsiniz.

Yazar hakkında

Vize author

    Bir cevap yazın

    Hemen Ara