Hatay Almanya Vizesi

ileVize

Hatay Almanya Vizesi

Hatay Almanya vize, veya Antakya şehrinde ikamet eden kişilerin Almanya vizesi başvurularını,Gaziantep ilinden yapmaları gerekmektedir.

Vize Başvuruları konsolosluktan ve konsolosluğun yetkilendirdiği,firmalar aracılığı ile yapılmaktadır.

Hatay Antakya Almanya Vizesi

Hatay Antakya ilinde ikamet eden kişilerin,vize başvurusu için Gaziantep İDATA Ofislerine gelmeleri gerekmektedir.Daha önce yurt dışına çıkış yapmış kişilerin ise 5 yıl içerisinde vizesi var ise gelmelerine gerek yoktur.Ayrıca gelmek isteyen başvuru sahipleri ofise gelip bizzat başvuru yapabilmektedir.

hatay vize başvuru
hatay almanya vize

Hatay Vize Randevu

Hatay Vize Randevu,veya Hatay ilinde ikamet eden kişilerin vize randevuları almaları gerekmektedir.

Vize Başvurusunda bulunan veya bulunacak kişilere,firmamız ücretsiz randevu temin etmektedir.Randevular ücretsizdir ve firmamız tarafından alınmaktadır,randevu için ücret isteyenlere itibar etmemenizi tavsiye ederiz.Ayrıca randevu saatinden 15 dakika önce konsolosluk binasının önünde olmanızı tavsiye ederiz,geç kalmanız durumunda,konsolosluk işlemleriniz uzayabilir, veya randevunuz iptal olabilir.Böyle bir durumla karşılaşmamak için,erken saatte randevuda olmanızı tavsiye ederiz.

Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar

Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar,kişiye göre değişkenlik göstermektedir.

Gerekli Evrak listesi,kişiye göre değişkenlik göstermektedir.Çalışan,emekli,işveren,memur vs.. gibi kişiye göre değişkenlik gösterir.Kendinize uygun olan evrak listesini düzenleyebilmemiz için,kişinin vize başvurusuna gelmeden önce,hangi konumda olduğunu ve o konuma göre evrak hazırlaması gerektiğini bilmesini isteriz.

Vize başvurusu yapmadan önce,size uygun evrak listesini belirlememiz için sizden istenilen bilgileri doğru verdiğinizden emin olun,aksi halde evraklarda problem yaşanabilmektedir.Gerekli evrak listesini buradaki linke tıklayarak,detaylı inceleyebilirsiniz.

Hatay Almanya Vize Başvurusu

Hatay Almanya Vize Başvurusu,veya Almanya Schengen Vize Başvurularında,dikkat etmeniz gerekenleri sizler için aşağıda sıralıyorum.Vize Başvuru süreci oldukça zor bir süreçtir ve meşakatli bir süreçtir,sizi zorlayan vize başvuru süreci başkalarının kazancı haline gelmektedir.Dolandırıcıların çok yoğun olduğu süreçte çok dikkatli olmanızı ve güvenilir firmalar aracılığı ile başvuruda bulunmanızı tavsiye ederiz.Özellikle randevu konusunda problem yaşayan oldukça fazla insan sayısı bulunmaktadır,randevular ücretsizdir.

Vize Başvurusu Yapmadan önce bizimle iletişime geçmenizi,gerekli evrak listesini hazırlayıp,randevu alınıp ondan sonra konsolosluk işlemlerine geçmenizi tavsiye ederiz.

Gaziantep üzerinden başvuru yapacak kişiler için,konsolosluk ve evrak işleri firmamız personelleri tarafından yapılmaktadır,başvuru sahibi ise sadece parmak izi vererek,yaşadığı,şehre dönebilir.

Yazar hakkında

Vize author

  3 yorum

  sevimYayın tarihi11:09 pm - Oca 29, 2019

  bilgilendirme için teşekkür ederiz.

  Fikret KaradaşYayın tarihi9:26 am - Eki 5, 2019

  Yüksek lisans için evrak tasdiki yaptırıyormusunuz

  Bir cevap yazın

  Hemen Ara