Hollanda Vizesi

ileVize Danışmanı

Hollanda Vizesi

Hollanda Vizesi,alman isteyen kişiler öncelikle yapmaları gereken işlemleri,aşağıda sizlere başlıklar halinde belirteceğiz.Sıralamayı aşağıda adım adım takip ederseniz vize konusunda,problem yaşamazsınız.

Hollanda Vizesi Randevu

Hollanda vizesi için randevu almak istiyorsanız,aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin,sizinle iletişime geçtikten sonra ücretsiz bir şekilde randevunuzu oluşturalım.

Öncelikle bilmeniz gereken en önemli noktalardan birisi,Randevu ücretsizdir ve ücretsiz bir şekilde randevu oluşturabilirsiniz.Randevu için kimseye para ödemesi yapmayın.

 •  

Yukarıdaki iletişim formundan Hollanda Online Randevu Alabilirsiniz.Bizimle iletişime geçerek telefon numaramız’dan da randevu talep edebilirsiniz.

Hollanda Vizesi Gerekli Evraklar

Hollanda Vizesi Gerekli Evraklar,evraklar değişkenlik göstermektedir.Bulunduğunuz konuma göre evrak listesi hazırlamanız gerekmektedir.Sizler için aşağıda evrak listesini sıralıyoruz,evraklarınızı kendi konumunuza göre hazırlamanızı tavsiye ederiz.Hollanda Vizesi Evrak Listesi

 • Pasaport
 • Davetiye
 • 2 Adet Biometrik Fotoğraf ( 35×45 )
 • Başvuru Formu
 • Uçak Rezervasyonları
 • Çalışıyorsanız ( Çalışma belgesi )
 • Emekli iseniz ( Emeklilik Belgesi )
 • İşveren iseniz ( Vergi Levhası,Ticaret odası sicil kaydı,ticaret oda kayıt belgesi )
 • Son 6 Aylık Banka hesap dökümü ( Güncel Tarihli olacak )
 • Tapu,araç ruhsatı vs.. Ek gelir belgeleri.( Varsa )
 • Çalışan ise SGK İşe giriş bildirgesi
 • SGK Hizmet dökümü

Evrak listesi genel anlamı ile yukarıdaki gibidir.Tabi yukarıda belirttiğim,evrak listesi bulunduğunuz konuma göre değişkenlik gösterebilir.Kendi durumunuza uygun listeyi,ayarlamanızı tavsiye ederiz.Evrak hazırlama konusunda yardıma ihtiyacınız olursa aşağıdaki iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda Vize Başvuru Formu

Hollanda vize başvuru formu,tarafımızca temin edilmektedir ve tarafımızca doldurulmaktadır.Başvuru formu doldurmak için herhangi bir ücret talebimiz yoktur,ücretsiz ve eksiksiz bir şekilde başvuru formunuzu biz dolduruyoruz.

Hollanda Vize Ücreti

Hollanda vize ücreti kura göre değişkenlik göstermektedir.Genel olarak
AB veya AET aile üyeleri, akrabaları ile birlikte seyahat ediyor ya da seyahat sırasında bulaşacaklar ise Ücretsiz vize başvurusu yapabilirler.

Ancak, Hollanda vatandaşlarının eşi ve akrabaları vize ücreti ödemek zorundadır. Vize ücreti ise şuan itibari ile 355 TL’dir.

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır

Hollanda vizesi almak isteyen kişiler,öncelikle seyahat etmek istedikleri tarihleri belirlemelidir.Seyahat tarihi belirlendikten sonra,Hollanda ya ne amaçlı gideceğini belirtmesi gerekiyor.Örneğin; Aile ziyareti amaçlı gidiyor ise,kişinin yakınları tarafından,davetiye gelmesi ve gelen davetiye ile başvuruda bulunması gerekiyor.Turistik olarak gitmek istiyor ise,otel rezervasyonu göstererek başvuru yapması gerekiyor.Ticari ve öğrenci gitmek istiyor ise durum daha da farklılaşıyor.Ticari gitmek isteyen kişi ticari davetiye ile müracaatta bulunması gerekiyor.

Sonrasında ise kişinin amacına göre evrak listesi düzenlemesi gerekiyor.Evrak listesini düzenledikten ve topladıktan sonra,ilgili konsolosluktan ücretsiz randevu alması gerekiyor.Ücretsiz randevu alındıktan sonra ise,size bir tarih ve saat verilecek,verilen tarihte ve saatte konsolosluk binasında olmanız gerekiyor,aksi halde başvurunuz kabul edilmeyebilir.Konsolosluk binasında en erken randevunuza 15 dakika kalasıya orada olmanız gerekiyor.

Konsoloslukta bulunmadan önce dikkat etmeniz gerekenleri aşağıdaki gibi sıralıyorum.

 • Pasaportunuzun Tarihlerinden ve gününüzün olduğunda emin olun.Aksi halde başvurunuz kabul edilmez.
 • 2 adet 35×45 ebatlarında Biometrik fotoğrafınızı yanınızda,dosyanın içerisinde bulundurun.Dikkat edin fotoğrafçılar bu ebatları ayarlayamıyorlar,gerekirse geldiğinizde konsolosluğun yakınlarında fotoğraf çektirin.
 • Başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulduğundan emin olun,aksi halde tekrar doldurmak zorunda kalırsınız ve eğer konsolosluk doldurursa sizden ücret talep eder.
 • Banka hesap dökümlerinin güncel tarihli olduğundan emin olun,eğer güncel tarihli olmaz ise size eksik evrak dilekçesi imzalatabilirler.
 • Davetiyeniz var ise başlama tarihlerine ve bitiş tarihlerine dikkat edin.
 • Randevu saatinizde konsoloslukta olmaya dikkat edin ve randevu için kimseye ücret ödemeyin.

Yukarıdaki saymış olduğumuz adımlara özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederiz.Sizleri yeterince bilgilendirmeye çalıştık ve diğer konulara göz atmak isterseniz sitemizin İLETİŞİM bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.Hollanda vizesi için VFS GLOBAL‘den randevu alacağınızı’da bilmenizi isteriz.

İLETİŞİM: 0539 821 58 68

MAİL:avavize27@gmail.com

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara