İDATA İletişim

ileVize Danışmanı

İDATA İletişim

İDATA İletişim bilgileri ve adres bilgilerine Buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıda İDATA’nın tüm şubelerinin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. İletişim bilgisini öğrenmek istediğiniz İDATA şubeleri şehirlere göre sıralanmıştır.

İDATA Gaziantep İletişim Bilgileri

İDATA Gaziantep ofisinden Almanya vize başvurusunda bulunabilmek için, randevu almanız gerekmektedir. Vize başvuruları randevusuz alınmamaktadır ve randevusuz herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Randevu almak için Tıklayın. Gaziantep İDATA ofislerinde ek hizmetlerden faydalanabilirsiniz, faydalanabileceğiniz ek hizmetlerin ücretleri aşağıdaki gibidir.

Ek HizmetlerÜcretleri
Biometrik FotoğrafKişi Başı 30 TL
Fotokopi Faxs HizmetiSayfa Başı 1,75 TL
KargoKişi Başı 42 TL
SMS ÜcretiSMS Başı 14 TL

Ek Hizmetler ve ücretleri yukarıdaki gibidir. Tavsiyemiz fotokopiler, biometrik fotoğraf ve sms ücretlerini ödemeden ve bu hizmetleri almadan daha uygun maliyet ile dışarıdan yapabilirsiniz. Sms hizmeti için ise, başvuru takip numaranız ile İDATA web sitesinden ücretsiz takibini yapabilirsiniz.

İDATA Gaziantep Adresi

Adres: Budak Mahallesi 10031 Nolu Sk. Yasem İş Merkezi NO: 42 C / 0 Şehitkamil / Gaziantep

İDATA Telefon Numarası

Faxs: 0 850 460 1297

Telefon: 0539 821 58 68

idata gaziantep
idata gaziantep telefon

İDATA şubelerinde telefon ile görüşülmesi yasak olduğundan, herhangi bir telefon numarası verilmesi yasaktır. Gaziantep’teki Turizm acentamız ile yukarıdaki telefon numarası ile iletişime geçebilir, ücretsiz randevu alabilir ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

İDATA İstanbul (Harbiye) İletişim Bilgileri

İDATA İstanbul (Harbiye) İletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır. İDATA İstanbul (Harbiye) ofislerinde Almanya ve İtalya vize başvurusunda bulunabilirsiniz. İDATA İstanbul (Harbiye) şubesinde vize başvurusunda bulunabilmeniz için randevu almanız gerekmektedir. Ücretsiz randevu almak için Buradaki formu doldurarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

İDATA İstanbul (Harbiye) Adresi

Adres: İnönü Mah. Cumhuriyet Cad. No: 123 Giriş Kat Harbiye/Şişli – İstanbul

İDATA İstanbul (Harbiye) Telefon Numarası

Faxs: 0 212 224 35 25

Telefon: 0539 821 58 68

idata istanbul
idata istanbul telefon

İDATA İstanbul (Harbiye) ofislerinde telefon görüşmesi yasak olduğu için, telefon ile iletişim sağlamanız mümkün değildir. Yukarıdaki iletişim numarasından bizimle iletişime geçerek, ücretsiz randevu, ücretsiz danışmanlık ve sormak istediklerinizi sorarak bilgi alabilirsiniz.

İDATA VİP (Harbiye)

İDATA VİP (Harbiye) ofisinden işlem yapabilmeniz için, randevu almanız gerekmektedir. Randevunuz olmadan herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

İDATA VİP (Harbiye) Adresi

Adres: Cumhuriyet Cad. Dörtler Apt. No: 133 K: 1 D: 1 Harbiye/Şişli – İstanbul

Faxs: 0 850 460 1299

Telefon: 0539 821 58 68

Yukarıdaki iletişim numarası ile randevu oluşturabilirsiniz, gerekli evrak listesini öğrenebilir ve tüm bilgileri alabilirsiniz.

İDATA İstanbul Asya (Altunizade)

İDATA İstanbul Asya (Altunizade) ofislerinde işlem yapabilmek için ve vize başvurusunda bulunabilmek için randevu almanız gerekmektedir. Randevusuz vize başvurusunda bulunamazsınız ve herhangi bir işlem yapamazsınız. İDATA İstanbul Asya (Altunizade) ofislerinden Almanya ve İtalya vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

İDATA İstanbul Asya (Altunizade) Adresi

Adres: Altunizade Mah. Kısıklı Cad. Shibuya Sok. Sarkuysan – AK İş Merkezi A Blok No: 4/2 1. Bodrum 1 No’lu Ofis Üsküdar/İstanbul

Faxs: 0 850 460 1292

Telefon: 0539 821 58 68

Randevu işlemleri ve diğer işlemler için yukarıdaki telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Randevu oluşturma, gerekli evrak listesi ve diğer tüm işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır.

İDATA Ankara

İDATA Ankara ofisinde Almanya vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Vize başvurusunda bulunabilmek için randevu almanız gerekmektedir ve randevusuz herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

İDATA Ankara Ofis Adres ve Telefon

Remzi Oğuz Arık Mah. Atatürk Bulvarı Ata Ap. No: 231/A Çankaya – Ankara

Faxs: 0 850 460 1296

Telefon: 0539 821 58 68

İDATA Ankara ofisinden randevu almak için, yukarıdaki telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Gerekli evrak listesi, Başvuru formu ve tüm işlemler firmamız tarafından eksiksiz olarak yapılmaktadır.

İDATA İzmir

idata izmir iletişim

İDATA İzmir ofisinden Almanya vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Vize başvurusunda bulunabilmeniz için randevu almanız gerekmektedir, aşağıdaki telefon numarası ile iletişime geçerek ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz ve gerekli evraklar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres: Şair Eşref Bulvarı No:21 Giriş:1 Zemin Kat – Konak / İzmir

Faxs: 0 850 460 1293

Telefon: 0539 821 58 68

İDATA İzmir şubesinden randevu almak için ve vize başvurusu için gerekli evrakları öğrenebilmek için, yukarıdaki telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

İDATA Bursa

idata iletişim bilgileri
idata iletişim ve telefon

İDATA Bursa ofisinde Almanya ve İtalya vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Vize başvurusunda bulunabilmek için randevu almanız gerekmektedir. Randevunuzu ve Gerekli evrak listesini aşağıdaki telefon numarası ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Adres: Muradiye Mah. Çekirge Cad. No: 31/A Sevilen Apt. Osmangazi – Bursa

Faxs: 0 850 460 1294

Telefon: 0539 821 58 68

İDATA Antalya

İDATA Antalya şubesinde Almanya vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Vize başvurusunda bulunabilmeniz için randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevunuzu aşağıdaki telefon numarasını arayarak oluşturabilir, gerekli evrak ve diğer vize işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres: Çağlayan Mah. 2053. Sok. No: 28 Ateşoğulları Apt. D: 1 Lara/Muratpaşa – Antalya

Faxs: 0 850 460 1295

Telefon: 0539 821 58 68

Trabzon İDATA İletişim

İDATA Trabzon ofisinde Almanya ve İtalya vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Vize başvurusunda bulunabilmeniz için randevu almanız gerekmektedir ve randevusuz işlem alınmamaktadır. Randevu ve tüm vize işlemleri için aşağıdaki telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: İnönü Mah. Yavuz Selim Bulvarı Öztürkler Apt. No: 309 / A Ortahisar / Trabzon ( Fatih Devlet Hastahanesi Üstü, Tanjant Yolu Üzeri )

Faxs: 0 850 460 1290

Telefon: 0539 821 58 68

Yukarıda tüm İDATA Şubelerinin bilgilerini sizler ile paylaştık. Randevu almak istediğiniz ve işlem yaptırmak istediğiniz şube bilgileri için yukarıdaki telefon numarası ile iletişime geçebilir, gerekli evrak listesi,randevu gibi işlemleri yaptırabilirsiniz.

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

2 yorum

Fatmet AdsanYayın tarihi1:47 pm - Ağu 29, 2019

Ben yüzde 40oranında sakatım Almanya’ya schengen vizesi almak istiyorum SSK dam malulen emekliyim bana yardım etmeleri için yeğenimi ve karısını götürücem uçak biletlerini aldım hayatımı tekerlekli araba ile idame ettiriyorum vize için neler gerekli bilgi verirseniz sevinirim

Ceyhan SarıYayın tarihi8:00 pm - Haz 17, 2020

Merhaba ben Ceyhan sarı size bir konu hakkında danışmak istiyorum.Ben kendim denizciyim ve almaya vizesi almak istiyorum tam olarak neler gerekli acaba birde temmuz ayını 14 den sonra ülkede olacam geldiğim tarifte başvuru yapma imkanım var mı ve gerekli olan evraklar size nasıl yollanıyor ve olursa kaç günde vize sonucu alınıyor

Bir cevap yazın

Hemen Ara