İDATA İstanbul Harbiye Şubesi

ileVize Danışmanı

İDATA İstanbul Harbiye Şubesi

İDATA İstanbul Harbiye şubesi için firmamız aracılığı ile ücretsiz randevu alabilirsiniz.

Randevular ücretsizdir ve aşağıdaki iletişim formunu doldurup göndermeniz yeterlidir.Randevu bilgileriniz E-Mail adresinize gönderilecektir.

 •  

İDATA İstanbul Harbiye Telefon ve Adres Bilgileri

Adres Bilgileri: İnönü Mah. Cumhuriyet Cad. No: 123 Giriş Kat Harbiye/Şişli – İstanbul

Telefon Numarası: 0539 821 58 68

İDATA İstanbul ofislerinden randevunuzu firmamız aracılığı ile ücretsiz olarak alabilirsiniz.Randevu için ücret ödemenize gerek yoktur ve kesinlikle sizden ücret isteyen kişilere itibar etmeyin.

İDATA İstanbul Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar

Gerekli evrak listesi kişiye özel hazırlanmaktadır ve başvuru sahibinin isteğine göre hazırlanmaktadır.Gerekli evrak listesi hazırlamak için firmamız ile iletişime geçerek evrak listenizi doğru bir şekilde temin edebilirsiniz.

idata istanbul
idata randevu harbiye

Çalışan Vize Başvurusu

Çalışan kişinin vize başvurusu yapabilmesi için istenilen evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlaması gerekmektedir.İstenilen evrakların Örnekleri aşağıdaki gibidir.

 • Pasaport
 • Davetiye
 • Biometrik Fotoğraf
 • Çalışma ve izin belgesi
 • Banka Hizmet Dökümü
 • Ek Gelir Belgeleri

Çalışan kişinin evrak listesi genel olarak bu şekilde bir örnek ile gösterilmiştir. Tabi gerekli evrak listesini sizde doğru bir şekilde hazırlamak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek kişiye özel evrak listesi isteyebilirsiniz.

Emekli Vize Başvurusu

Emekli kişilerin vize başvurusunda bulunabilmesi için, evrak listesini eksiksiz bir şekilde hazırlamaları gerekmektedir. Şunu unutmamamız gerekiyor’ki eksiksiz evrak ile yapılan vize başvurusunun red gelme oranı daha azdır.Aşağıda emekli vize başvurusu evrak listesi Örneğini inceleyebilirsiniz.

 • Pasaport
 • Davetiye
 • Biometrik fotoğraf
 • Emeklilik belgesi
 • Banka hesap dökümleri
 • Ek gelir belgeleri
idata istanbul randevu
idata istanbul harbiye

Yukarıdaki sadece bir örnek olarak gösterilmiş, emekli vize başvurusu için gerekli evrak listesidir.Kişiye özel evrak listesi hazırlanabilmesi için firmamız ile iletişime geçerek, eksiksiz bir evrak listesi hazırlayabilirsiniz.

Birçok Vize başvurusunda bulunulacak kategori mevcuttur. Bunlardan örnek olarak sizinle çalışan ve emekli kişilerin örnek evrak listesini paylaştık.İşveren,Öğrenci,Çiftçi,Memur,Ev hanımı ve çalışmayan olarak vize başvurusunda bulunulacak kategorilerde mevcuttur.

İnternet sitelerinde gezip dolaşan tüm evrak listeleri maalesef doğru değildir.Vize başvurusunda bulunacak olan kişiler, bu tür yanlış söylenen evrakları hazırlayarak vize başvurusunda bulunmak istiyor, fakat konsolosluğa gittiklerinde ise büyük bir hüsrana uğruyor ve başvuruları kabul olsa bile eksik evrak dilekçesi imzalamak zorunda kalıyorlar.

Eksiksiz evrak ile Vize Başvurusunda bulunmak ise, vize başvurunuzun red gelme oranını azaltıyor ve vize gelme oranı daha yüksek oluyor. Bunun bilincinde olarak vize başvurusunda bulunmak için hazırladığınız evrakların geçerliliğini bilerek başvuruda bulunmanız, sizi 1-0 önde başlatacaktır.

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara