Kahramanmaraş Vize İşlemleri

ileVize

Kahramanmaraş Vize İşlemleri

Çalışma SaatlerimizTelefon ve İletişim
Hafta İçi: 07:30 – 19:30Telefon:0539 821 58 68
Telefon:0536 833 71 27
Hafta Sonu: 09:30 – 19:30Mail:avavize27@gmail.com

Kahramanmaraş vize işlemleri,vize başvurusunda bulunmak istiyorsanız,yukarıdaki iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Konsolosluk randevusu,firmamız tarafından ücretsiz sağlanmaktadır.

Gerekli evrak listesi,hazırlanması gereken evraklar,firmamız tarafından iletişim numaranıza veya mail adresinize gönderilmektedir.

Ayrıca randevu konusunda,sizden ücret isteyen kişilere itibar etmemenizi tavsiye ederiz.Çünkü randevular firmamız tarafından ücretsiz sağlanmaktadır.

KahramanMaraş Almanya Vizesi

Kahramanmaraş‘ta ikamet eden başvuru sahipleri,başvurularını Gaziantep İDATA aracılığı ile yapabilmektedirler.Kahramanmaraş’ta herhangi bir konsolosluk bulunmadığı için başvuru yapılamamaktadır.Daha önce herhangi bir Schengen veya Almanya ülkesine giriş yaptıysanız,sizden istenilen evrakları bize kargo ile göndermeniz durumunda,sizin adınıza konsolosluktan başvurularınızı gerçekleştirebiliriz.Daha önce giriş-çıkış yapan başvuru sahiplerinin,tekrar konsolosluğa gelerek parmak izi vermelerine gerek yoktur.

Kahramanmaraş Vize Randevusu

Vize Başvurusu için randevu almak istiyorsanız,bizimle iletişim numaralarımızdan,iletişime geçmeniz durumunda,ücretsiz randevunuzu oluşturabiliriz.Randevu alırken veya randevu talebi oluşturmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Vize Başvurusu yapmak istediğiniz konsolosluk ödemeleri elden yapılmaktadır.Sizden randevu için ücret isteyen veya banka hesabına ücret yatırmanızı isteyen kişilere itibar etmemenizi tavsiye ederiz.

Online Randevu için Buradaki Formu Doldurabilirsiniz.

Vize için Gerekli Evraklar

Vize Başvurusu için gerekli evraklar,firmamız tarafından,telefon veya mail ile kişiye gönderilmektedir.Gerekli evrak listeleri farklılık göstermektedir.Kişinin Türkiye’deki gelir kaynağına,Çalışan,Emekli,İşveren,Öğrenci ve Ev hanımı durumlarına bakılmaktadır.Her bireyin kendisine göre evrak hazırlanması gerekmektedir.

Örneğin;Kişi çalışan ama ailesi ile birlikte seyahat edecek,hanımı ise ev hanımı diyelim,Kocası hanımına ve çocuklarına sponsor olacak şekilde vize başvurusunu gerçekleştirebiliriz.

Yukarıda verdiğimiz örnek ile kişi ailesine sponsor olarak vize başvurusu yapabilmektedir.Ayrıca başvuru sahibi emekli,eşi ise ev hanımı ise yukarıdaki örnekteki gibi eşine emekli olan kişi sponsor olabilmektedir.Sponsor olan kişinin,banka hesap dökümü ve çalışan ise çalışma evrakları,emekli ise emekli evrakları istenecek,sponsor olunan kişiye’de aynı evraklar sunulacaktır.

Uçak Rezervasyonu

Uçak Rezervasyonu,firmamız tarafından yapılmaktadır.Seyahat tarihinize göre rezervasyonlar yapılır ama isterseniz vizeniz geldiğinde farklı uçak bileti alabilirsiniz.

Vize başvurusunda bulunacak başvuru sahiplerinin,vizeleri gelmeden,uçak bileti almalarını tavsiye etmiyoruz.

Kişiler vize başvurusu yaptıklarında,hemen uçak bileti almaya yöneliyor,fakat vizenin gelip gelmeyeceğine konsolosluk karar veriyor.Ayrıca vize başvurusunda bulunan kişilerin pasaportlarında,gecikmeler yaşanabilmektedir.Bu durumu göz önüne alarak,uçak bileti almamanızı tavsiye ediyoruz.

Yazar hakkında

Vize author

    Bir cevap yazın

    Hemen Ara