Kilis Almanya Vize Başvurusu

ileVize Danışmanı

Kilis Almanya Vize Başvurusu

Kilis Almanya Vize Başvurusu,firmamız aracılığı ile yapılmaktadır.Hızlı,Güvenilir ve Sorunsuz vize başvurusu için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tüm vize işlemleri,vize başvurusu ve vize başvuru sonrası tüm işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır.Aynı zamanda,ücretsiz randevu,seyahat rezervasyonu,seyahat sağlık sigortası,başvuru formu, kargo,işlemleri,firmamız,tarafından,yapılmaktadır.

kilis vize başvuru merkezi
kilis vize başvurusu

Kilis Vize İşlemleri

Kilis ve çevresinde ikamet eden,vize başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlarımız,uzman vize danışmanlarımız ile iletişime geçerek ücretsiz randevu talebinde bulunabilirler.Vize işlemleri,firmamız tarafından hızlı,güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Almanya Vize Başvurusu Nereden Yapılır?

Kilis ve çevresinde ikamet eden vize başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlarımız,Almanya ve Schengen Vize başvurularını,en yakın Gaziantep’te yapabilirler.

Aynı zamanda Ankara konsolosluğunda’da vize başvurusunda bulunabilirler ama,en yakın bölge olarak Gaziantep şehrinden vize başvurusunda bulunabilirler.

Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Gerekli Evrak Listesi,kişiye özel olarak hazırlanmaktadır ve kişinin gidiş amacına göre değişkenlik göstermektedir.Gidiş amacınız aile ziyareti,turistik,kültürel,ticari,ulusal ve diğer vize başvuru tiplerine göre evrak hazırlamanız gerekmektedir.Genel evrak listesi aşağıdaki gibidir.

 • Pasaport
 • Davetiye
 • 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Çalışan ise Çalışma Belgesi
 • Çalışan ise Çalışma ve izin belgesi
 • SGK Hizmet Dökümü
 • Emekli ise emeklilik belgesi
 • İşveren ise Vergi levhası ve ticari belgeler
 • Öğrenci ise öğrenci belgesi
 • Çiftçi ise çiftçilik belgesi

Gerekli evrak listesi genel olarak yukarıdaki gibidir.Daha detaylı evrak listesi ve vize başvurusu için gerekli olan bilgilere,uzman vize danışmanlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Vize Ne kadar Sürede Sonuçlanır?

Vize başvuru sonuçları,genel olarak 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.Verilen süre konsolosluğa bağlıdır ve değişkenlik gösterebilmektedir.

Almanya ve Schengen Vize Ücreti Ne Kadar?

kilis
kilis schengen vize

Almanya ve Schengen ülkeleri vize ücretleri,konsolosluk vize harcı 60€’dur.Ankara ve İstanbul konsolosluğunda,bizzat vize başvurusunda bulunmanız durumunda,sadece 60€ ücret ödersiniz.İDATA ve VFS Global gibi aracı firmalar ile yapılan vize başvurularında,aracı firmalara’da ücret ödemeniz gerekiyor ve genel olarak İDATA Koordinasyon ücreti 26,5€ olarak alınmaktadır.Tabi bu ücretlerin içerisinde seyahat sağlık sigortası,kargo ücreti,başvuru formu vs.. gibi ücretler dahil değildir.

Kilis’te Vize Başvurusu Yapılır mı?

Kilis’te vize başvurusu yapılamamaktadır.Vize başvurusu,seyahat edilecek ülke konsolosluğunda veya konsolosluğun yetkilendirmiş olduğu firmalar aracılığı ile yapılmaktadır.Kilis’de ikamet eden vatandaşlarımız,en yakın olan Gaziantep şehrinde vize başvurusu yapabilirler.

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara