Malatya Vize İşlemleri

ileVize

Malatya Vize İşlemleri

Malatya Vize İşlemleri ve Malatya Vize Başvuruları konusunda,sorunsuz ve hızlı bir şekilde vize başvurunuzu firmamız tarafından sorunsuz şekilde sağlayabilirsiniz.

Malatya ve Türkiye’nin Doğu,Güneydoğu,Akdeniz,Karadeniz ve Ankara Konsolosluğunun bağlı olduğu tüm şehirlerin vize başvurularını yapmaktayız.

Almanya ve Schengen vize başvurularında,gerekli olan tüm evraklar firmamız tarafından sağlanmaktadır.Sizden özel bilgilerinizin istenildiği belgeler ve evraklar istenilmektedir.İstenilen evrakları eksiksiz,şekilde,

randevu tarihinde ofisimizde hazır bulundurmanız gerekmektedir.Eksik evraklarınız,E-Devlet şifreniz olduğu durumda,ofisimizden temin edebilirsiniz.

Malatya Almanya Vize Başvurusu

Malatya’dan Almanya’ya vize başvurusu yapmak için,daha önce 5 yıl içerisinde,Almanya veya Schengen ülkesine giriş çıkış yapmış olmanız gerekmektedir.Herhangi bir vizeniz yok ve daha önce hiç bir ülkeye giriş çıkış yapmadıysanız,Sizden istenilen evrakları,kargo ile bize gönderip,sizin adınıza oluşturulan randevu tarihinde ve saatinde,Gaziantep ofisimizde olmanız gerekmektedir.Ofise geldiğinizde,diğer evraklar tarafımızdan hazırlanacak ve vize başvurunuzu uzman vize danışmanlarımız gerçekleştirecektir.Siz sadece parmak izi vereceksiniz ve parmak izinden sonra tüm işlemler bitmiş olacak.

Vize Başvuru Sonuçları

Vize Başvuru sonuçları,konsolosluğun verdiği yasal süre ( 15 iş günü ) olarak söylenmektedir.Fakat Vize Sonucu verilen tarihten önce’de gelebilir,sonra’da gelebilir.Vize Başvuru Sonucunun gecikeceğini göz önüne alarak,daha erken başvuru yapmanızı tavsiye ederim.

Malatya Almanya Vizesi Parmak İzi

Malatya Almanya Vizesi Parmak İzi,aslında Malatya’dan Gaziantep’e sadece parmak izi vermek için geleceğinizi size söylemek isteriz.Malatya’dan vize başvurusu yapamazsınız,vize başvurusu yapabilmeniz için daha önce yukarıda’da belirttiğim gibi,herhangi bir schengen ülkesine 5 yıl içerisinde giriş,çıkış yapmış olmanız gerekmektedir.

Malatya Vize Randevu

Türkiye’nin Malatya şehrinde ikamet ediyorsanız,sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.İletişim Bilgileri Aşağıdaki gibidir.

Çalışma Saatlerimiz
Telefon ve İletişim
Hafta içi:07:30 – 19:00Telefon:0539 821 58 68
Hafta Sonu: 09:30 – 19:00Mail: avavize27@gmail.com

Randevu tarihini ve saatini size bildiriyoruz ve randevu tarihinden önce,istenilen evrakları temin edebilmek için yeterli zamanınız oluyor.

Malatya Vize İşlemleri Gerekli Evraklar

Gerekli evrak listesi,bulunduğunuz konuma göre değişkenlik göstermektedir.Çalışan,emekli,iş veren,öğrenci,çalışmayan,ev hanımı,çiftçi ve ticari olarak değişkenlik gösteren evrak listesi vardır.Gerekli olan evrakları Buradaki Linki tıklayarak durumunuza uygun evrak listesini temin edebilirsiniz veya bizi arayıp,uygun evrak listesini mail olarak isteyebilirsiniz.Vize başvuru takibi,firmamız tarafından yapılmakta ve en ufak bir gelişmede,başvuru sahiplerine bilgi verilmektedir.

Malatya ve Türkiye’nin Tüm Şehirlerinden Vize Başvurusu ve Randevusu için Aşağıdaki iletişim Numarasından Bizimle İletişime Geçmeniz Yeterlidir.

Yazar hakkında

Vize author

  4 yorum

  AslıkayaYayın tarihi12:39 pm - Tem 30, 2019

  Almanyada çalışmak ve ailemle orda yaşamak istiyoruz

   Vize DanışmanıYayın tarihi5:08 pm - Tem 30, 2019

   Merhaba Aslı Kaya, Gerekli bilgilendirmeyi telefon numaramız ile iletişime geçerek alabilirsiniz efendim. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  FeritYayın tarihi10:05 am - Kas 10, 2019

  Merhaba Ben Ferit Azerbayca vatandasiyim öğrenci diyilim yasim 32 Türkiyede yasal olarak yaşiyorum (oturum izni), calişmiyorum Maltada dil kursuna gitmek isterdim öğrenci vizesi alma şansı varmı?Önceden tesekkürler!

   Vize DanışmanıYayın tarihi7:41 pm - Kas 15, 2019

   Merhaba Ferit bey, Vize başvurusunda bulunulmadan maalesef olumlu yada olumsuz karar verileceğine dair yorum yapma gibi bir yetkimiz yoktur. Vize başvurusunda bulunduktan sonra vizenizin cevabı olumsuz ise, itiraz dilekçesi göndererek itiraz edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  Bir cevap yazın

  Hemen Ara