Mardin Vize İşlemleri

ileVize

Mardin Vize İşlemleri

Mardin Vize İşlemleri,Mardin şehrimizde ikamet eden kişilerin,bulundukları şehirde vize başvurusu yapamıyor.Vize başvuruları konsolosluk ve konsolosluğun yetkilendirmiş,olduğu firma aracılığı ile yapılmaktadır.

Mardin ve diğer şehirlerde ikamet eden vatandaşlar vize başvurusu için,kendilerine en yakın olan,Gaziantep vize işlem merkezimizden başvuru yapabilirler.

Başvuruya gelmeden önce dikkat edilmesi gerekenleri aşağıda sizler için sıralıyorum,dikkatli takip etmenizi ve vize başvurusunda sorun yaşamamanızı tavsiye ederim.

Vize Başvurusuna Gelmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Pasaport sürenizin yeterli olduğuna ve seyahat bitiş tarihinden sonra pasaport süresinin 3 ay kaldığından emin olun.
 • Davetiye ile başvuruda bulunacaksanız,davetiyede yazılan isim,soy isim ve adres bilgilerinin doğru olduğundan emin olun ve kontrollerini yapın.
 • Vize Başvurusuna gelmeden önce sizden istenilen belgeleri,eksiksiz bir şekilde tamamladığınızdan emin olun.Evraklarınız eksik olması durumunda vize başvuru süreniz uzar,randevu saatiniz boşa gitmiş olur.
 • Randevu tarihinde ve saatinden en az 15 dakika önce konsolosluk binasının içinde olmanızı tavsiye ederiz.
 • Gerekli evrak listesini,randevuya gelmeden önce firmamızdan talep edin ve istenilen belgeler hazır şekilde gelmenizi tavsiye ederiz.
 • Randevu bilgileriniz size önceden verilecektir firmamız tarafından,not almanızı ve randevu tarihinizi unutmamanızı tavsiye ederiz.
 • Başvuru formu firmamız tarafından doldurulacaktır.Başvuru formunu kendisi doldurmak isteyen müşterilerimiz,kendileri başvuru formunu doldurabilirler.Firmamız başvuru formunu ücretsiz doldurmakta ve eksiksiz şekilde konsolosluğa sunmaktadır.
 • Seyahat sağlık sigortası,firmamız tarafından yapılmaktadır.Müşterilerimiz kendileri seyahat sağlık sigortası yaptırabilirler,ücretlendirme seyahat sağlık sigorta ücreti düşülerek yapılır.Firmamızın seyahat sağlık sigorta firmaları ile anlaşması vardır.Seyahat sağlık sigorta ücretleri firmamız tarafından belirlenen ücretlendirme ile düşüş yapılır.

 • Kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.Kargo ücreti ödemesi başvuru ücretinin içerisinde alınmaktadır.
 • Fakat başvuru ücreti ile beraber kargo ücreti ödemek istemeyen müşterilerimiz için pasaportları karşı ödemeli olarak gönderilir.

Yukarıda saymış olduğumuz maddeleri göz önünde bulundurarak işlem yaparsanız,vize başvuru sürecinde sorun ile karşılaşmazsınız.Yukarıdaki maddeler ile başvuru yapan kişiler aynı gün içerisinde işlem bittikten sonra,ikamet ettikleri şehre dönebilirler.

Mardin Vize Randevu

Mardin vize randevu,veya konsolosluk randevu işlemleri firmamız tarafından ücretsiz alınmaktadır.Aşağıdaki randevu talep formunu doldurarak ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Buradaki Formu Doldurarak Online Ücretsiz Randevu Oluşturabilirsiniz.

Acil Randevu Hizmeti: 0536 833 71 27

Online Randevu Hizmeti: 0539 821 58 68

Mail Adresi: avavize27@gmail.com

Yukarıdaki iletişim numarasından ve mail adresinden bizimle iletişime geçerek vize başvurularınızı,profesyonel vize danışmanlarımız ile beraber yapabilirsiniz.

Yazar hakkında

Vize author

  1 yorum

  Elazığ Vize İşlemleri – Elazığ Almanya Vize Başvuru ve RandevuYayın tarihi1:55 pm - Şub 11, 2019

  […] Mardin Vize İşlemleri […]

  Bir cevap yazın

  Hemen Ara