Mersin Vize Başvuru Merkezi

ileVize

Mersin Vize Başvuru Merkezi

Çalışma SaatlerimizTelefon ve İletişim
Hafta içi:07:30 – 19:00Telefon:0539 821 58 68
Hafta Sonu: 09:30 – 19:00Mail: avavize27@gmail.com

Mersin Vize Başvuru Merkezi,ofislerinden evrak tamamlayabilir ve bilgi alabilirsiniz.Vize başvurularını gitmek istediğiniz,ülke konsolosluklarında ve konsolosluğun yetkilendirmiş olduğu firmalar,aracılığı ile yapabilirsiniz.

Mersin ve diğer şehirlerden vize başvurusunda bulunmak istiyorsanız,yukarıdaki iletişim numarasından bizimle iletişime geçmeniz,yeterli olacaktır.

Online Randevu Almak için Buradaki Formu Doldurun

Vize başvuruları ve evrak listeleri hakkında tüm detaylı bilgilere,uzman vize danışmanlarımız ile ulaşabilirsiniz.

Mersin Vize Başvuru Merkezi Randevu

Gitmek istediğiniz ülke konsoloslukları randevuları,firmamız tarafından alınmaktadır.Başvuruya ve randevuya gelmeden önce,sizden istenilen evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlandığından emin olun.Sizden istemiş olduğumuz evrakların güncel olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz ve yanınızda gelirken E-Devlet şifreniz olursa,temin edilen belgeleri ofisimizde E-Devlet üzerinden ofisimizde temin edebilirsiniz.

Almanya Vize Başvurusu Mersin

Almanya Vize Başvurunuzu Mersin’de yapamazsınız.Daha önceki yıllarda vizeniz var ise ve üzerinden 5 yıl geçmemiş ise başvurunuzu sizin adınıza Gaziantep İDATA Ofislerinden biz yapabiliriz.Sizden istenilen evrakları,bize kargo ile gönderirsiniz ve başvurunuz Gaziantep Konsolosluğu ( İDATA ) ofisinden yapılmaktadır.Daha önceki vizenizin olması ve üzerinden 5 yıl geçmemiş olması,tekrar parmak izi vermenize gerek olmadığı anlamına gelmektedir.

Almanya ve Schengen Vize Randevusu

Vize Başvurusunda bulunacak kişilerin,konsolosluk randevuları firmamız tarafından alınmaktadır.Başvuru yapacağınız ülke konsolosluğunun randevusu ücretsiz tarafımızdan sağlanmaktadır.Vize başvurusu yapacak kişilerin randevuya gelirken,istenilen evrakları eksiksiz bir şekilde getirdiklerinden emin olmaları gerekmektedir.Ayrıca randevu tarihi ve saati kişilere verilecektir,verilen randevu saatinden en az yarım saat önce ofisimizde hazır bulunmaları gerekmektedir.Gerekli evrak kontrolleri,ofisimizde uzman vize danışmanları tarafından yapılmaktadır.

Vize Ücreti Ne kadar

Vize Ücreti değişkenlik göstermekte ve kur’a bağlıdır.Kurun düşüp yükselmesi vize ücretlerinde değişkenlik göstermesi demektir,bu nedenle ücretlerde değişkenlik olacağını bilmenizi isteriz.Ücretler konsolosluğa elden yapılmaktadır,banka hesabına ödeme yapmamanızı tavsiye ederiz.

Başvurunuzu bizimle yapacaksanız,ayrıca seyahat sağlık sigortanız firmamız tarafından yapılacaktır ve evraklarınız ile birlikte eksiksiz bir şekilde vize başvurusu yapmanızı sağlayacağız.Aynı gün içerisinde işlemleriniz bittikten sonra,dönüş yapabilirsiniz.Bizimle aşağıdaki telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma SaatlerimizTelefon ve İletişim
Hafta içi:07:30 – 19:00Telefon:0539 821 58 68
Hafta Sonu: 09:30 – 19:00Mail: avavize27@gmail.com

Yazar hakkında

Vize author

  5 yorum

  Adıyaman Vize İşlemleri – Almanya Vize Başvuru MerkeziYayın tarihi1:39 pm - Oca 24, 2019

  […] Mersin Vize İşlemleri […]

  Elazığ Vize İşlemleri – Vize Danışmanlık HizmetleriYayın tarihi4:53 pm - Şub 2, 2019

  […] Mersin Vize İşlemleri […]

  Metin inanYayın tarihi11:27 am - Oca 15, 2020

  Mersinde alman konsoluslugu varmı

  Bir cevap yazın

  Hemen Ara