OBM Almanya Sitesi Açılmıyor

ileVize Danışmanı

OBM Almanya Sitesi Açılmıyor

OBM Almanya Sitesi

OBM Almanya Sitesi Açılmıyor,son günlerde gündeme bomba gibi düşen,Almanya işçi alımına ilişkin güncel bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.

OBM İnsan kaynakları,Türkiye’den 10.000 kaynakçı,hemşire,hava alanlarında çalışacak,vasıflı vasıfsız kişiler başvuru yapabilecekler.İnsanlar haberi alınca İnternet sitelerinde geniş çaplı araştırma yapmaya başladılar.

Siteye girip başvuru yapmak isteyen insanlar,birden siteye girilmediğini ve başvuru yapamadıklarını gördüklerinde telaşa kapıldılar.

Google Arama Motorunda oldukça yoğun bir içerisinde olan insanlar,başvuruları nereye yapılacağı konusunda oldukça bilgisiz oldukları için,vize danışmanlık hizmetleri yapan firmaları,yoğun sıklıkla arıyorlar.

Almanya iş Başvurusu [/ caption] Almanya iş Başvurusu

OBM Sitesi Neden Açılmıyor

OBM İnsan kaynakları Sitesi,en son yapmış olduğu açıklamada,sitenin yoğunluktan dolayı çöktüğünü ve gerekli çalışmaların devam ettiğini söylemişlerdi.

OBM Almanya işçi,konu başlığı altında birden çok paylaşım ve yorumlarla karşılaşabilirsiniz.

Öncelikle başvuruların ücretsiz olduğunun altını çizmek istiyorum.Başvurular ücretsizdir ve İş kur üzerinden,İnternet sitesi üzerinden başvurular yapılıyor.

Birçok kişi vize danışmanlık ofislerini arayarak,iş kur’a gittiklerini başvuru yapmak istediklerini fakat iş kur memurlarının konudan haberinin olmadığını,herhangi bir bilgi vermediklerini söylüyor.Doğal olarak konu hakkında bilgiye ulaşmak ve bilgi sahibi olmak oldukça çok zor.

Almanya İş Başvurusunda Dil Şartı Varmı

Son günlerde Almanya işçi alım haberi,bir anda herkesin odak noktası haline geldi ve binlerce insan şuanda kafasındaki soruların cevabını arıyor.

OBM İnsan Kaynakları,tarafından yapılan açıklamada,dil şartının olmadığını fakat,gidecek olan işçilerin dil eğitimine tabi tutulacağını,giden işçilerin,

Almanya’da konaklama ve barınma durumlarının,şirket tarafından karşılanacağı,aynı zamanda sigorta ve hesap açma konularında şirketin yardımcı olacağı açıklamaları yapılmıştır.

Almanya Şoför Alımı Başvurusu

Almanya Şoför alımı,şoför olan kişilerin İnternet’ten OBM İnsan kaynakları sitesine başvurmaları ve başvuru formunu doldurup göndermeleri yeterlidir.Başvuru yapan kişiler arasında 

uygun görülen kişiler telefon ile aranılıp İstanbul veya Antalya’ya mülakat için çağrılacaktır.Mülakatı başarılı bir şekilde geçenler için ise,evrak hazırlama süreci,başlıyor.

Vize Başvuru işlemlerine geçildiğinde ise masrafların şirket tarafından karşılanacağı,giden kişilerin herhangi bir masrafa girmeden ortalama 2-3 bin Euromaaş ile çalışacakları şuan için bilinmekte ama sonrasında bu süreç nasıl devam edecek şuan için maalesef bilinmiyor.

Almanya en çok Hemşire ve Hasta Bakıcı Arıyor

Almanya şuan için en çok hemşire arayışı içerisinde.Almanya’da Hemşire olarak çalışmak isteyenler ortalama 3bin Euro civarı bir maaş alacaklar.Almanya Hemşire Alımı için başvuru yapacak kişiler

OBM İnternet sitesi üzerinden başvuru yapacaklar.Başvuru yaptıktan sonra kurum tarafından aranacaklar ve belirli bir gün için randevu verecekler.

Almanya’da İşçi Olarak Çalışmak

Almanya da işçi olarak çalışmak,için yapmanız gerekenleri yukarıda sizler için özetlemeye çalıştık,fakat başvuru formunda neler var,ne gibi sorular var,bunlar’dan bahsetmedik.

Başvuru formunu doldururken,iletişim kısımlarını iyice gözden geçirin ve telefon,mail adresiniz gibi önemli bilgilerin yanlış olmamasına dikkat edin.

Başvuru formu doldururken,başvuru yapmak istediğini sektör,mesleğiniz,mesleğinize dair,evrakların elinizde olup olmadığı,en son mezun olduğunuz okul,mülakat için İstanbul’mu,Antalya’mı hangi şehir size uygun ise 2’sinden birini seçebiliyorsunuz.

OBM İnsan Kaynakları,şirketinin yaptığı açıklamaya göre ilerleyen dönemlerde diğer illerde’de ofis kuracaklarını,oradan da mülakata çağırabileceklerini belirtmişlerdi.

Başvuru yapamıyorsanız bizimle Buradan iletişime geçerek başvurunuza yardımcı olabiliriz.

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

5 yorum

EMİNE RAHATYayın tarihi9:11 pm - Eki 28, 2019

2004 Yılında Selçuk Üniversıtesi Karaman Saglık Yuksek Okulu Hemşirelik Bölümü mezunuyum.2005 yılında Numune hastanesi gogus hastalıkları servisinde 06,03,2006 yılında Haseki Egitim Araştırma Hastanesinde dahiliye servisinde temmuz 2007 yılında Kurtalan Devlet hastanesinde cocuk hastalıkları ve acil serviste çaliştım. Ocak 2009 -aralık 2009 tarihleri arasında Sivas tıp merkezinde müşahede odasında çalıştım. 20012 senesinde 8 ay sureli diyaliz merkezinde çalistım. sonrasında da 2013 aralık ayından ıtıbaren aile saglığı merkezinde 5 yıl süre ile çalışmış bulunmaktayım. iki kızım bir oglum var. eşim Makina Muhendisi olarak çalışmaktadır. Eşimle birlikte Almanya’da çalışmak istiyoruz.

29,10,2019

MUALLA ALTANYayın tarihi9:15 pm - Eki 28, 2019

25 Yıl devlet hastanelerinde çalıştım ve emekli oldum. bekarım Almanya daki hastanelerinizde hasta bakıcı olarak çalışmak istiyorum.

MUALLA ALTANYayın tarihi9:16 pm - Eki 28, 2019

25 Yıl devlet hastanelerinde çalıştım ve emekli oldum. bekarım Almanya daki hastanelerinizde hasta bakıcı olarak çalışmak istiyorum.

Bir cevap yazın

Hemen Ara