Şanlıurfa Vize İşlemleri

ileVize Danışmanı

Şanlıurfa Vize İşlemleri

Şanlıurfa Vize İşlemleri,Firmamız tarafından yapılmaktadır. Şanlıurfa şehrinde ikamet eden vatandaşlarımız,vize başvuru işlemlerini firmamız ile iletişime geçerek başlatabilirler.

şanlıurfa vize randevu
şanlıurfa vize işlemleri

Firmamız tarafından randevular ücretsiz oluşturulmaktadır ve randevu tarihi-saati başvuru sahiplerine bildirilmektedir.Randevu tarihinde ve saatinde,yanınızda getirmeniz ve hazırlamanız gereken evraklar,vize danışmanımız tarafından,tarafınıza mail,whatsapp veya iletişim numarasıyla bildirilecektir.Ayrıca aşağıdaki randevu formunu doldurarak,randevu talebinde bulunabilirsiniz.

  •  

Şanlıurfa’da Vize Başvurusu Yapılır mı?

Şanlıurfa’da ikamet eden başvuru sahipleri veya vize başvurusunda bulunmak isteyenler,Şanlıurfa’da vize başvurusu yapamamaktadır.Vize başvurusu,gidilecek ülkenin konsolosluklarında veya konsolosluğun anlaşmış olduğu firmalar aracılığı ile vize başvurusunda bulunabilirler.

Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar

Gerekli Evraklar listesi aşağıdaki gibidir.Aşağıdaki evrak listesinde,kendi durumunuza uygun evrakları görebilir ve hazırlayabilirsiniz.

Vize Başvurusuna gelmeden önce dikkat etmeniz gerekenleri aşağıda sizler için sıralıyoruz.Bu kısma özellikle dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz,çünkü vize başvurusu yaparken veya başvuru yapmadan önce sıklıkla karşılaşılan durumlardır,sizde aynı olumsuz durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız dikkatlice takip ediniz.

Vize Başvurusu Yapmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

  • Vize başvurusu için veya randevu almak için ( 0539 821 58 68 ) numaralı telefon ile iletişime geçerek,firmamızdan ücretsiz randevu alınız.
  • Randevu talep ettikten sonra,vize danışmanlarımızdan randevu tarihi ve saatini doğru şekilde aldığınızdan emin olun.Randevu tarihi oluşturulduktan sonra,vize danışmanlarımız,anında istediğiniz iletişim yolu ile,sizlere iletmektedirler.
  • Randevular ücretsizdir,randevu için ücret isteyen kişi veya kurumlara itibar etmeyiniz.
  • Vize başvurusuna gelmeden önce,sizden istenilen gerekli evrakları tam ve eksiksiz bir şekilde yanınızda getirdiğinizden emin olun,aksi taktirde eksik evrak ile başvuru yapmak zorunda kalabilirsiniz ve vize işlemleriniz uzun sürebilir.
  • Randevuya gelememe-gecikme gibi durumlarda,firmamız personellerine veya vize danışmanlarına bilgi vermeniz gerekmektedir.
  • Banka hesabına veya farklı yoldan ücret talep eden kişilere itibar etmeyin,ödemeler firma personellerimiz tarafından elden alınmaktadır.
  • Rezervasyonlar ve vize başvurusu,firmamız vize danışmanları tarafından yapılmaktadır.Vize başvurunuz yapıldıktan sonra,parmak izi verip,vize başvurunuz tamamlanmış olacaktır.
  • Vize başvurunuzun sonucu,15 iş günü içerisinde,ikamet ettiğiniz adresinize kargo ile gönderilmektedir.Eğer ikamet ettiğiniz şehir,vize başvurusu yaptığınız şehir ile aynı ise,kargo talimatı vermeden,başvuru yaptığınız yerden teslim alabilirsiniz.

Daha fazla sorularınız için S.S.S Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara