SCHENGEN VİZESİ

Schengen Vizesi,Schengen bölgesine bağlı ülkelerde 90 güne kadar olan seyahatinizde geçiş yapabileceğiniz bölgelerdir.Öncelikle Schengen Vizesi‘ne başvuruda bulunacaksanız ilk giriş yapacağınız ve en fazla hangi ülkede kalacaksanız o ülkenin konsolosluğunda veya konsolosluğun yetkilendirdiği firmalar aracılığı ile vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Schengen Vizesi Başvurusu Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Schengen Vizesine Başvuruda bulunacaksanız dikkat etmeniz gereken notlar aşağıdaki gibi sıralanmıştır dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

  • Schengen Vizesi Başvurusu yapacaklar için Eksiksiz şekilde Başvuru Formu Doldurmanız gerekmektedir.
  • Schengen Vizesi Başvurusu için en fazla hangi ülkede konaklama yapacaksanız o ülke üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.
  • Seyahat süreniz boyunca yapacağınız seyahat için Seyahat Sağlık Sigortası yaptıracaksınız
  • 35×45 ebatlarında arka fon beyaz biometrik fotoğraf
  • Giriş yapacağınız ülkeye göre evrak listesi hazırlanacak ve istenilen evraklara göre evrak hazırlayıp başvuru yapacaksınız.

Yukarıda belirttiğimiz maddeler genel olarak istenilen evraklardır,fakat gidiş amacınıza ve giriş yapacağınız ülkenin konsolosluğu tarafından size hazırlamanız gereken evrak listeleri sunulacaktır.Verilen evrak listesini hazırlayıp ilgili konsolosluğa yada yetkilendirilmiş kurumlarda başvurunuzu yapabilirsiniz.AvaVize Danışmanlık hizmetleri olarak bizde size yardımcı olabiliriz,bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM:05398215868

MAİL: avavize27@gmail.com

ONLİNE RANDEVU

Aşağıdaki iletişim formuna bilgilerinizi yazarak Online Randevu talebinde bulunabilirsiniz.

  •  
Hemen Ara