Şırnak Vize İşlemleri

ileVize Danışmanı

Şırnak Vize İşlemleri

Şırnak Vize İşlemleri Güvenilir ve Hızlı bir şekilde firmamız tarafından yapılmaktadır. Şırnak ve çevresinde ikamet eden vatandaşlarımız, vize başvurularını firmamız aracılığı ile yapabilmektedir.

Şırnak vize işlemleri veya vize başvurusu için, Şırnak ve çevresinde ikamet eden vatandaşlarımız, vize başvurusu için en yakın olan

Gaziantep konsolosluk veya konsolosluğun yetkilendirmiş olduğu firmalar aracılığı ile yapabilmektedir.

Şırnak Vize Randevu İşlemleri

şırnak vize randevu
şırnak almanya vizesi

Şırnak Vize Randevu İşlemleri ve randevu oluşturma işlemleri firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Randevu için ayrı bir ücret ödemenize gerek yoktur. Randevu için ücret talep eden kişi veya kurumlara itibar etmemenizi tavsiye ederiz.

Vize Başvurusu için Ücretsiz randevu oluşturmak istiyorsanız Buradaki formu doldurup gönderin, vize danışmanlarımız adınıza randevunuzu oluşturup E-Mail olarak tarafınıza ücretsiz olarak iletsin. Ayrıca Vize Başvuru ve Randevu işlemleri firmamız aracılığı ile daha kolay ve daha ekonomik olarak yapılmaktadır.

Şırnak ve Çevresinde İkamet Eden Kişilerin Vize Başvurusu için İzlemesi Gereken Prosedür

Şırnak ve Çevresinde ikamet eden vatandaşlarımız, buradaki yazımızı dikkatlice okuyarak, vize başvuru esnasında daha bilgili olacakları kanaati ile paylaşıyoruz. Belirtmiş olduğumuz yolu izlediğiniz durumda, sorun yaşamadan vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • Şırnak‘ta ikamet eden vatandaşlarımız, vize başvurusuna gelmeden önce randevu almaları gerekmektedir.
  • Randevu için ek ücret ödemenize gerek yoktur, Randevu ücretsizdir ve ödemeler konsoloslukta yapılacaktır. Sizden banka havalesi veya randevu için ücret istenildiği durumda kişilere veya kurumlara itibar etmemenizi tavsiye ederiz.
  • Randevu gününde ve saatinde konsoloslukta olmanız gerekmektedir, aksi halde işlemleriniz daha uzun sürecektir.
  • Vize Başvurusuna gelmeden önce İstenilen evrak listesini tam olarak hazırlamış olmaları gerekmektedir. Eksik evrak ile vize başvurusunda bulunulması durumunda, eksik evrak dilekçesi imzalayarak başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Yukarıda maddeler halinde belirttiğimiz konulara dikkat ettiğiniz durumlarda, vize başvurunuz esnasında hiç bir sorun ile karşılaşmadan, vize başvurunuzu tamamlayacaksınız. Vize başvurunuz parmak izi verdikten sonra, tam anlamıyla bitmiş oluyor.

Pasaportunuz konsolosluğun vermiş olduğu yasal süre 15 iş günü içerisinde vermiş olduğunuz ikamet adresinize gelmektedir.

Yazar hakkında

Vize Danışmanı administrator

Almanya Vize ve Schengen Vize başvurularınız için,sitemiz üzerinden ücretsiz randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bizi 0539 821 58 68 numaralı telefondan hertürlü vize işlemleri için arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Hemen Ara